Як зняти болі в колінах.

Найчастіше біль в коліні виникає через травми або запалення суглоба. Також хворобливість може відчуватися після напруженого трудового дня, тривалої ходьби. Трапляється й так, що для болю немає видимих причин, однак, кожен крок доставляє мука, що сильно обмежує можливість пересування. Якою б не була причина болю, не можна залишати її без уваги. Є кілька способів, як зняти біль у колінах.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - знеболюючі препарати на основі німесуліду або ібупрофену;
  • - ортопедичні устілки;
  • - капустяний лист;
  • - харчова сода;
  • - оливкова олія.
Інструкція
1
Загорніть пакет з льодом в рушник і прикладіть до хворого коліна. Охолодження допомагає ненадовго зняти больовий симптом, проте не може використовуватися в якості основного методу лікування.
2
Прийміть знеболююче лікарський засіб. Для зняття больового симптому при артриті найбільш ефективні препарати на основі німесуліду («Найз», «Німесил», «Німулід» та ін.), Ібупрофену («Нурофен», «Солпафлекс» і т.д.) або звичайний аспірин.
3
Використовуйте ортопедичні устілки, особливо якщо біль в коліні виникає після тривалої ходьби. При наявності ортопедичних проблем (наприклад, плоскостопості) без них просто не обійтися. Знизьте фізичне навантаження: якщо ви займаєтеся спортом, зробіть на час перерву; при наявності ліфта віддайте перевагу йому, а не сходах, навіть якщо піднятися потрібно на другий чи третій поверх.
4
Не сидіть в положенні «нога на ногу». Це тільки посилює біль і уповільнює одужання. По можливості тримайте хвору ногу в випрямленном стані, це дозволяє знизити навантаження на колінну чашечку і усунути біль.
5
Зробіть невеликі надрізи на капустяному листі і прикладіть його до хворого коліна. Зверху прикрийте все поліетиленом і зафіксуйте бинтом. Робіть такі пов'язки на ніч, до ранку біль у коліні остаточно пройде.
6
Розчиніть в літрі теплої води столову ложку харчової соди. Просочіть отриманим розчином марлеву серветку і прикладіть її до хворого коліна. Робіть примочку протягом 15-20 хвилин, після чого змажте коліно оливковою або соняшниковою олією. Проводьте процедури щодня, вони сприяють виведенню солі із суглобів, завдяки чому біль вщухає сама собою.
7
Якщо описане вище лікування не допомагає, зверніться до фахівця. У деяких випадках ефективна фізіотерапія, а іноді вилікувати хворе коліно можна тільки хірургічним шляхом.
Зверніть увагу
Як вилікувати біль у колінах. Біль у колінах являє собою симптом, який вказує на самі різні захворювання. Причому тільки лікар може сказати з точністю, чому ваші коліна болять. Це може бути не тільки забій, розтягнення або тріщина. Дуже часто причиною болю в колінах є небезпечний артрит.
Корисна порада
Спробуйте приготувати такий збір: коріння лопуха - 3 частини, трава вероніки лікарської - 2 частини, фіалки триколірної - 3 частини, кореневища пирію повзучого - 2 частини. Скоро літо, і сировина буде заготовити не проблема. Заварюйте збір за загальними правилами: 1 ст.л. сировини залийте склянкою окропу, 10 хвилин кип'ятіть, 30 хвилин треба настояти, процідити. Приймати 4-5 разів на день по півсклянки.