Як з'єднати тв-кабель.

Необхідність наростити телевізійний кабель найчастіше виникає при перенесенні телевізора в інше місце кімнати. Щоб не погіршилася якість зображення, при подовженні кабелю слід дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
При подовженні кабелю, першою справою, подивіться, яка в нього центральна жила. Якщо вона з одного товстого мідного дроту, використовуйте два звичайних F-коннектора і один I-коннектор, їх можна купити в будь-якому магазині, що торгує телевізійним обладнанням.
2
Для якісного з'єднання необхідно підготувати кабель під F-коннектор. Спочатку рівно відріжте кінчик кабелю. Потім зніміть 15 міліметрів ізоляції. Робіть це обережно, щоб не пошкодити оплетку. Знявши ізоляцію, загорніть оплетку назад, видаліть знаходиться під нею фольгу.
3
Видаліть десять міліметрів ізоляції навколо центральної жили - тобто оголити на сантиметр центральний провід. Тепер нагвинтіть F-коннектор до упору, при цьому загорнута назад обплетення затисне між корпусом коннектора і зовнішньою оболонкою кабелю.
4
Виступаючий за зовнішній край F-коннектора центральний провід акуратно відкусите кусачками - так, щоб він виступав всього на 2 міліметри. Таким же чином підготуйте кінець другого відрізка кабелю. Після того, як обидва F-коннектора будуть нагвинчені, з'єднайте їх за допомогою I-коннектора. При нагвинчуванні F-конекторів уважно стежте за тим, щоб не було замикання між опліткою і центральної житлової.
5
Якщо центральний провід кабелю багатожильний, вам знадобляться роз'єми саме під цей тип кабелю. Відріжте кілька сантиметрів кабелю і візьміть з собою в магазин - це дозволить вам правильно підібрати роз'єм.
6
Подовжити кабель з багатожильним центральним провідником можна шляхом пайки. При правильній пайку не спостерігається видимого погіршення якості сигналу. Спочатку зніміть з кінців підлягають з'єднанню кабелів по три сантиметри зовнішньої ізоляції. Потім на одному кабелі розплетіть оплетку на довжину 20 міліметрів, скрутіть в чотири джгута і ретельно залудити.
7
На другому кабелі акуратно відріжте оплетку на 15 міліметрів. Решта 5 міліметрів залудити. Робіть це акуратно, щоб не розплавити ізоляцію під опліткою. Зачистіть центральні жили кабелів на 15 міліметрів, знявши ізоляцію двома шматками. Центральні жили скрутіть і ретельно пропоїти. Два знятих шматочка ізоляції накладіть на центральну жилу і заізоліруйте її, розплавлюючи ізоляцію паяльником.
8
Припаяйте чотири джгута обплетення першого кабелю до залуженим 5 міліметрів обплетення другого кабелю. Надіньте на місце з'єднання шматок розрізаної уздовж ізоляції від такого ж кабелю і сплавьте її з ізоляцією кабелю. Незважаючи на те, що пайкою можна отримати достатньо якісне з'єднання, кращий результат досягається при використанні F-конекторів. Цей спосіб і набагато менш трудомісткий, тому краще використовувати саме його, підібравши відповідний роз'єм під наявний у вас кабель.