Як написати текст догори ногами.

Найсміливіші і незвичайні ідеї отримують розвиток в області графічного дизайну. А сучасні засоби цифрової обробки зображень дозволяють реалізувати їх в найкращій якості. Наприклад, для залучення уваги іноді буває достатньо написати текст догори ногами на афіші чи плакаті.
Вам знадобиться
  • - редактор растрової графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть нове вікно документа в Photoshop. Натисніть Ctrl + N або виберіть у меню File і "New ...". У діалозі New в полях Width і Height вкажіть ширину і висоту, відповідно, створюваного зображення. Виберіть колірний профіль, логічне дозвіл і режим заливки фону. Натисніть кнопку OK.
2
Активуйте інструмент Horizontal Type Tool. Для цього натисніть і утримуйте кнопку з піктограмою у формі літери T на панелі інструментів. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому потрібний пункт.
3
Оберіть гарнітуру шрифту, яким повинна бути зроблена текстова напис. Клацніть по випадному списку з найменуванням поточного шрифту у верхній інструментальній панелі. Виберіть шрифт.
4
Вкажіть вага шрифту. Клацніть по випадному списку, наступного за списком гарнітур. Виберіть потрібний елемент.
5
Задайте параметри згладжування гліфів символів тексту. Скористайтеся відповідним списком на панелі.
6
Встановіть розмір шрифту. Введіть необхідне значення в текстове поле, розташоване на інструментальній панелі поруч з піктограмою у вигляді двох буків T. Або ж виберіть зумовлене значення в меню, що відкривається при кліці по стрілці, що знаходиться поряд з полем.
7
Оберіть колір, яким буде написаний текст. Клацніть по квадрату, отображающему поточний колір переднього плану. Він знаходиться внизу бічній панелі інструментів. З'явиться діалог Color Picker (Foreground Color). Вводячи значення в текстові поля діалогу, або використовуючи повзунки і елементи управління для вибору відтінку і контрастності, підберіть бажаний колір. Натисніть кнопку OK.
8
Напишіть текст. Клікніть мишею в вільне місце зображення у вікні документа Photoshop. Створиться новий шар. Введіть текст. При необхідності виберіть інструмент Move Tool і скоректуйте положення шару з текстом шляхом перетягування його мишею або руху кнопками управління курсором.
9
Переверніть текст догори ногами. Відкрийте розділ Edit головного меню. Виділіть пункт Transform. Виберіть пункт Rotate 180 °, якщо потрібно здійснити перевертання тексту шляхом його обертання. Виберіть пункт Flip Vertical, якщо перевертання має бути здійснене шляхом відображення відносно горизонтальної осі.
10
Збережіть зображення тексту. Натисніть Alt + Shift + Ctrl + S. Виберіть формат збереження і, якщо це необхідно, параметри стиснення зображення. Натисніть кнопку Save. Вкажіть ім'я та розташування файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».
Перевернутий текст вельми часто використовується в рекламі. Психологами помічено, що він створює у глядача враження інноваційності рекламованого товару або послуги. Для його створення можна скористатися будь-яким графічним редактором.
Інструкція
1
Запустіть будь растровий графічний редактор. Якщо необхідно накласти перевернутий текст на фотографію або інше зображення, відкрийте його. Також створіть новий файл бажаного дозволу (якщо вже відкритий файл із зображенням, новий файл буде додатковим).
2
Використовуючи інструмент «Текст» (у різних редакторах він викликається по-різному), створіть в новому файлі напис, використовуючи бажані шрифт, його розмір і колір.
3
Переверніть зображення в новому файлі. Спосіб здійснення цієї операції залежить від того, який використовується графічний редактор. Наприклад, в GIMP дана операція здійснюється наступним чином: «Зображення» - «Перетворення» - «Вирощують на 180».
4
Якщо ви хочете повернути зображення на кут, що не кратний 90 градусам (наприклад, він, за задумом дизайнера, повинен бути не тільки перевернутим, а й «з'їжджати з гірки»), переконайтеся, що використовуваний вами редактор володіє можливістю здійснювати поворот на такі кути. Потім здійсните поворот (наприклад, в GIMP - таким чином: «Інструменти» - «Перетворення» - «Обертання», потім задайте кут чисельно або за допомогою миші).
5
У випадку, якщо перевернутий текст повинен бути вставлений в те чи інше готове зображення, яке саме перевернутим бути не повинно, виділіть фон інструментом «чарівна паличка», не забувши виділити і фон усередині отворів в буквах «О», « А »і аналогічних, інвертуйте виділення (замість фону виявляться виділеними самі літери), а потім за допомогою буфера обміну перенесіть перевернутий текст в потрібне зображення. Якщо ж необхідно перевернути літери разом із зображенням, то напишіть текст прямо поверх нього, а потім переверніть все зображення способом, описаним вище.
6
Збережіть новий файл на випадок, якщо готову напрацювання потрібно вставити в інше зображення. Те ж зображення, на яке ви наклали перевернутий текст, збережіть в окремий файл, для того, щоб оригінал не змінився, і на нього можна було при необхідності накласти який-небудь інший текст, в тому числі, і перевернутий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WoULJa-zTik