Як обрізати сливу. Як підрізати яблуню сливу відео.

Дерева сливи не менше за інших плодових культур вимагають до себе уважного ставлення садівника. При природному зростанні (відсутність регулярної обрізки) крона може надмірно загущающие. У молодих дерев із сильним зростанням часто утворюються розвилки, де великі гілки можуть відламуватися. Плодові гілочки запущених слив швидше відмирають, що різко знижує їх врожайність. Всі ці недоліки можна запобігти, якщо застосовувати формуючу обрізку.
Вам знадобиться
  • - гострий секатор, сучкорез;
  • - садовий вар.
Інструкція
1
Проведіть першу обрізку при посадці молодого саджанця. Залиште тільки один лідируючий втечу (майбутній стовбур). Гілки, що відходять від лідера, подрежьте секатором на одну третину, так щоб вони не конкурували з головним пагоном. Намагайтеся, щоб гілки відходили від головного стовбура під великим кутом. При недотриманні цієї вимоги часто спостерігаються розломи великих гілок.
2
Проведіть другу обрізку на наступний рік навесні. Центральний провідник (головний ствол) обріжте на дві третини, якщо його приріст сильний. Всі пагони, що з'явилися нижче основних обраних скелетних гілок видаліть «на кільце» (якомога ближче до стовбура). Прирости минулого року укоротите на одну третину, так щоб верхня брунька дивилася назовні, а не всередину крони. Вирізуйте у міру появи все прикореневі пагони. Якщо цього не робити ріст дерева ослабне.
3
Формуйте сливу в наступні роки. Як тільки головний провідник досягне висоти 2,5 метрів, його потрібно видалити повністю. Не допускайте освіти кількох лідерів. Видаляйте загущающие (перехрещуються), сухі і неправильно ростуть (всередину крони) гілки. Для видалення великих гілок використовуйте сучкорез або дрібну ножівку.
4
Проводьте омолоджуючу обрізку для старих і запущених дерев. Розрідити крону сливи, залишивши кілька сильних і здорових скелетних гілок. Всі поламані, сухі і хворі гілки видаліть «на кільце». Замажте зрізи садовим варом. Після сильної обрізки добре удобрити дерево і замульчуйте пристовбурні кола.
5
У наступні роки проводите регулюючу обрізку для старих і молодих сливових дерев. Обрізайте сільнорастущіе гілки так, щоб крона залишалася симетричною і досить розрідженій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jElJKGw-lTM
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що обрізати сливи потрібно тільки навесні, тому при осінній обрізці сильно висушується деревина і часто виникає підмерзання близько прилеглих до зрізів частин дерева.
При обробці відеофайлів іноді потрібно вирізати невдалі кадри або просто скоротити тривалість відеоролика. Крім досить дорогих професійних конвертерів існують і безкоштовні програми, можливостей яких цілком вистачає для аматорського відео.

Безкоштовна програма VirtualDub

Скачайте архів безкоштовної програми VirtualDub, розпакуйте і встановіть на комп'ютер. Відкрийте потрібний відеоролик командою «Відкрити відео файл» з меню «Файл». У вікні перегляду відобразиться перший кадр вашого відео. Перетягніть повзунок на часовій шкалі під вікном перегляду до лівої кордоні фрагмента, який збираєтеся вирізати. У вікні буде відображатися зміна кадров.Под шкалою часу знаходиться панель інструментів. При наведенні курсора на кнопки з'являється спливаюча підказка. Клацніть по інструменту [Mark in], перемістіть бігунок до правої межі потрібного фрагмента і клацніть кнопку [Mark out]. Якщо ви хочете зберегти якість фільму незмінним, в меню «Відео» і «Аудіо» вибирайте пункт «Прямопотоковое копіювання». У меню «Файл» клацніть «Зберегти як AVI» і вкажіть папку для збереження фрагмента.
Замість команди «Зберегти як AVI» можна використовувати клавішу F7.

Онлайн сервіс

Можна скористатися безкоштовним онлайн сервісом Videocutter для нарізки відео. Він зручний тим, що працює з усіма популярними відеоформатами. Якщо відео знаходиться на вашому комп'ютері, натисніть Open file і вкажіть шлях до потрібного файлу. Щоб обробити відеоролик, розміщений в інтернеті, клацніть посилання From url і введіть адресу.
Розмір ролика не повинен перевищувати 500 Mb.
Після завантаження файлу у вікні перегляду з'явиться початковий кадр фільму, в робочій області під екраном - розкадровка ролика і маркери часу. Натисніть на кнопку «Пуск», щоб точніше визначити початок і кінець фрагмента, який хочете вирізати. Встановіть лівий маркер на початок фрагмента, правий - на кінець. У рядку під робочою областю вкажіть відеоформат, в якому будете зберігати відеокадри, і якість запису. Натисніть Cut. У наступному екрані виберіть Download і вкажіть папку для збереження готового відеофайлу. На популярному хостингу youtube теж можна зробити обрізання відеороликів. Для цього вам буде потрібно реєстрація на хостингу або на поштовому сервісі Gmale. Натисніть кнопку «Додати відео» у правому верхньому куті екрана, потім ОК. Завантажте відеоролик на хостинг і запустіть перегляд, щоб визначити часовий інтервал фрагмента, який ви хочете вирізати. На панелі інструментів під вікном перегляду натисніть вкладку «Поліпшити відео». У новому екрані клацніть іконку «Ножиці», після чого з'явиться шкала часу. Встановіть маркери часу на ліву і праву кордону фрагмента і натисніть «Готово». У новому вікні натисніть ОК. Ролик буде збережений на вашій особистій сторінці на youtube.