Як оформити стенд до ювілею. Як незвично оформити стенд.

Не так часто ви святкуєте ювілеї, і тому хочеться організувати це свято особливо урочисто, із запрошенням близьких і дорогих ювіляру людей. Особлива атмосфера свята створюється і завдяки оформленню, одним з елементів якого може стати стенд, спеціально оформлений до урочистого дня.
Інструкція
1
Найбільш традиційним варіантом було б розмістити на стенді фотографії ювіляра, що відносяться до різних періодів його життя, які будуть супроводжуватися оригінальними підписами. Однак можна підійти до оформлення стенду і з більшою вигадкою.
2
Якщо ювіляр має яке-небудь захоплення, якому присвячує весь свій вільний час, то стенд можна оформити саме в такому стилі. Наприклад, для філателіста це може бути поштова марка, а для рибалки - ріка життя, із золотими рибками, виконуючими бажання. Жінці, всерйоз займається дачею, напевно, буде приємно побачити стенд, прикрашений садовими квітами або кошиками з дарами природи.
3
Дуже зворушливо виглядає стенд зі словами подяки ювіляру. Особливо, якщо він оформлений фотографіями іменинника з гостями. Наприклад, під фото ювіляра з дітьми розміщують подяку від дітей, під фотографією з колегами - від співробітників і так далі.
4
Стенд, оформлений у вигляді календаря знаменних дат, повинен висвітлити найбільш значущі події з життя ювіляра. На ньому будуть доречні не тільки фотографії, але і вірші, поздоровлення або короткі спогади.
5
Стенд необов'язково повинен мати закінчений вигляд до початку свята. Цікавим варіантом може стати поступове заповнення стенду протягом усього ювілейного вечора. У цьому випадку він може бути оформлений, наприклад, у вигляді дерева, кожен листочок якого поки чистий, але гості обов'язково повинні написати на ньому яке-небудь побажання винуватцеві торжества, а може бути просто залишити кілька теплих слів.
6
Не варто переживати, якщо у вас немає художніх талантів. Сучасні технології дозволяють добиватися прекрасного результату, маючи лише комп'ютер і кольоровий принтер, ну і, звичайно, величезне бажання порадувати ювіляра. У будь-якому графічному редакторі можна намалювати все необхідне для стенда, потім роздрукувати і розмістити безпосередньо на ньому. Можна скористатися і технікою створення колажу.