Як набрати вагу підлітку. Як швидко набрати вагу хлопцю.

Гаразд би стояло питання "як скинути вагу?". До літа ця тема стає більш-менш актуальною як у хлопців, так і у дівчат. Але от питання "Як набрати вагу?" - Це вже стає цікаво. Що робити? Окопатися в ресторані швидкого харчування? Тоді можете попрощатися зі своєю печінкою, шлунком і серцем.
Вам знадобиться
  • - абонемент в спортзал
  • - сила волі
  • - чітке дотримання інструкції
Інструкція
1
Нерідко підлітки зіштовхуються з проблемою ваги. Найчастіше цікавить питання, як скинути вагу, але нерідко вагу необхідно набрати. В добу ми споживаємо і витрачаємо певну кількість кілокалорій. Від пропорційності їх споживання і витрати ми вага втрачаємо і набираємо. При сидячому і малорухливому способі життя витрачається приблизно до двох тисяч кілокалорій на добу, при активному - до трьох з половиною тисяч. Відповідно, щоб набрати вагу, необхідно збільшити кількість калорій у своєму раціоні харчування.
2
Для підлітків, що ведуть малорухомий спосіб життя, це від двох тисяч кілокалорій, для рухливих молодих людей - від чотирьох тисяч кілокалорій на добу. Більше білкової їжі, вуглеводів, клітковини. Не останнє місце в раціоні повинні грати і жири, але з ними потрібно бути обережніше, інакше їх надлишок може призвести не просто до збільшення маси тіла, а до загального ожиріння, що негативно позначиться на здоров'ї підлітка.
3
Маса тіла збільшиться, а разом з нею придбає і рельєфність при виконанні фізичних вправ. Для цього можна записатися в тренажерний зал і відпрацьовувати свою програму з інструктором або ж зайнятися деякими силовими вправами вдома. В першу чергу це вправи на зміцнення м'язів хребетного корсета і м'язів рук і ніг. Самі прості і доступні вправи - це виконання віджимань від підлоги, присідань, вправ на м'язи преса, виконання різних нахилів в сторони. А так же вправи з гантелями або іншими навантаженнями. Виконуючи їх кожен день, і поступово збільшуючи навантаження, маса тіла підлітка збільшиться, фігура стане міцнішим і привабливіше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iNjjZZtw4-w
Зверніть увагу
Не всім процедура набору ваги може бути корисна. Перед тим, як почати цю дієту, краще проконсультуватися з лікарем.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб вага відкладався в "потрібних місцях". Наприклад, в біцепсах чи інших видах м'язів. Інакше можна просто почати страждати від ожиріння.