Як перевірити гаманець webmoney.

За останні 5 років електронні системи управління фінансами стали настільки популярні, що скоро, здається, можна буде купити абсолютно все не виходячи з дому. Як показує практика, звернення до грошей відбувається набагато рідше, якщо їх тримати на електронному рахунку, тому баланс коштів, що залишилися можна дізнатися в будь-який момент.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення WebMoney Keeper Classic.
Інструкція
1
C офіційного сайту компанії WebMoney можна завантажити спеціальну програму, за допомогою якої можна не тільки перевіряти стан свого гаманця, а й виконувати різні фінансові операції. Бути може єдиним мінусом даної програми є відсутність підтримки інших платформ, відмінних від Windows, наприклад, ціле сімейство операційних систем Linux.
2
Завантажений файл має назву wmk_ru.exe. Запустіть його, щоб зробити установку програми на ваш комп'ютер. Зверніть увагу на підказки «Майстра установки», з його допомогою ви зможете встановити цю програму легко і швидко. На завершення установки основної програми вам буде запропоновано виконати завантаження додаткової утиліти WebMoney Advisor - доповнення до вашого браузеру, яке визначає оцінку кожного сайту на предмет його рейтингу на сайті WebMoney (градація позитивних і негативних відгуків).
3
Якщо після установки даного ПЗ автоматичного запуску не відбулося, запустіть програму зі списку «Усі програми» меню «Пуск». При запуску програми на екрані з'являється діалогове вікно, за допомогою якого можна отримати доступ до своїх електронних гаманців. Виберіть спосіб авторизації - якщо у вас є файли ключів, вкажіть до них шлях. Найнадійніший спосіб авторизації - це використання пари «число-відповідь» сервісу E-num storage.
4
Оберіть запропонований вище сервіс, отримайте код на свій мобільний телефон і введіть його в пусте поле відкритого вікна. Якщо число співпало, перед вами з'явиться вікно для введення свого секретного пароля, який дозволяє отримати доступ до аккаунту на вашому WMID'e.
5
Тепер на екрані з'явиться вузька смужка вікна, тут ви можете перевірити кількість грошей у своєму гаманці і виконати операції транзакції. Для завершення роботи з електронними грошима досить натиснути правою кнопкою миші на значку із зображенням мурашки в треї і вибрати пункт «Закрити».