Як кріпити подіуми.

Подіум являє собою підняту частину підлоги, але на відміну від простої сходинки має велику площу. На ньому можна розташовувати габаритну меблі і навіть кухні або спальні. Декоративний подіум дозволить зрадити житлу неповторний новий вигляд, технічний - замаскує будівельні конструкції і комунікації.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - цвяхи;
  • - шуруповерт;
  • - саморізи;
  • - будівельний олівець;
  • - дерев'яний брус;
  • - фанера;
  • - звуковбирний матеріал;
  • - лінолеум або ковролін.
Інструкція
1
Визначаючи висоту технічного подіуму, орієнтуйтеся на ухил труб, їх діаметр і відстань до входу в каналізацію. Його слід робити тим вище, чим далі знаходиться обладнання. З кожним погонних метрів виробляєте підвищення на 4 - 5 см.
2
Наприклад, якщо встановлена каналізаційна труба? 5см, і конструкцію планується розташувати на видаленні 4 м від неї, перепад повинен бути не менше 20 см. Приховуючи водопровідні труби, що прокладаються без ухилу і мають набагато менший перетин, можете задати висоту самостійно, як вам подобається.
3
Влаштовуючи подіум до півметра заввишки, ви можете використовувати зону під ним для зберігання різних речей. Для цього всередині розмістіть ящики, що висуваються з торця або горизонтальні гардероби. Оббейте конструкцію м'яким ковроліном і отримаєте оригінальний диван, також на ньому можна організувати спальне місце.
4
У квартирі рекомендується встановлювати каркасний подіум, який відрізняється легкістю і надійністю. У тому місці, де він буде влаштований, демонтуйте старе підлогове покриття і тільки тоді приступайте до зведення каркаса.
5
Виготовте його з дерев'яного бруса. Під кутом 90 градусів встановіть лаги, закріплюючи їх цвяхами. Їх перетин має дорівнювати висоті підйому при кроці установки в 40 см.
6
Коли каркас буде готовий, обшийте його матеріалом. Для цих цілей підійде фанера, гіпсокартон і навіть чорнова дошка. Розпиляєте обраний матеріал на фрагменти, це дозволить укладати його на конструкцію без утруднень. При цьому між фрагментами залишайте невелику відстань, щоб уникнути деформації.
7
Для забезпечення звукоізоляції укладіть під лаги звуковбирний матеріал, в якості якого використовуйте пінополістирол або мінеральну вату. Після обшивки можна приступати до монтажу фінішного покриття. Це може бути ковролін, паркет, лінолеум або плитка.
Зверніть увагу
Велике значення відіграє наявність динаміків перед початком робіт. Минулого разу я робив подіуми, використовуючи тільки розміри гіпотетичної головки. Надалі їх довелося підганяти, що вийшло не зовсім вдало - динамік просто не влазив ... Ось тепер можна кріпити їх один до одного саморізами, абсолютно не побоюючись перекосів.
Корисна порада
Для самостійного виконання ліжка подіуму знадобиться достатню кількість матеріалів та столярні інструменти. Точна кількість матеріалу вкажемо для подіуму розміром три на два метри Після цього до торців встановлених елементів кріпимо саморізами залишилася триметрову дошку. Нижні торці брусків прикріпіть до підлоги за допомогою меблевих куточків.