Як приймати сорбіт.

Сорбіт (Е420) являє собою природний підсолоджувач. Його застосовують при цукровому діабеті, хронічних колітах та інших захворюваннях кишечника з схильністю до запорів, хронічних холециститах і дискінезії жовчовивідних шляхів. Сорбіт додають як консервант в безалкогольні напої та соки.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря.
Інструкція
1
Сорбіт міститься в яблуках, абрикосах та горобині. Однак майте на увазі, що підсолоджувач на 50% калорийнее цукру, тому, якщо вам необхідно схуднути, перед вживанням сорбіту обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. В інших випадках вживайте від 30 до 40г на добу. Якщо приймати його більше рекомендованої норми, він може викликати здуття живота, розлад шлунка і нудоту.
2
Якщо ви страждаєте на цукровий діабет, перед тим як почати вживати сорбіт, проконсультуйтеся з лікарем. Грунтуючись на результатах аналізів, він порекомендує вам схему прийому продукту. Однак щоб уникнути виникнення алергічних реакцій і для встановлення індивідуальної переносимості, починати краще з невеликих доз. Почніть з 10г сорбіту на добу. Поспостерігайте за своїм самопочуттям 24 години. Якщо все буде гаразд, збільште дозу до 15г на добу. При гарній переносимості підсолоджувача доведіть кількість сорбіту до 30-40г на добу. Якщо під час зміни дози у вас з'являться нудота, печія, діарея або здуття живота, припиніть вживання продукту. Сходіть до лікаря і розкажіть про побічні дії. Він зменшить дозу або зовсім скасує препарат. У більшості випадків із зменшенням дози проходять всі побічні ефекти.
3
Якщо ви страждаєте на захворювання кишечника, і у вас спостерігаються запори, використовуйте сорбіт у вигляді 10% розчину. Приймайте від 30 до 100мл за 30 хвилин до їди або через годину після їди. Пити препарат можна 2-3 рази на день. Перед прийомом сорбіту сходіть до лікаря. Залежно від вашого віку і ваги він порекомендує вам найбільш підходящу дозу.
4
Сорбіт має жовчогінну дію. Тому, його застосовують для лікування холециститів і інших захворювань жовчовивідних шляхів. Вживайте препарат у вигляді 10-15% розчину. Пийте по 50-75мл 3 рази на день. Перед використанням засобу отримаєте консультацію лікаря. Грунтуючись на результатах аналізів і тяжкості захворювання, він призначить дозування і порекомендує режим прийому препарату.