Як зв'язати шапку-кубанку.

Підбирати для себе правильний головний убір - заняття не з легких. Через безліч моделей капелюхів і шапок буває складно вибрати свій фасон. Вміючи звертатися зі спицями та гачком, ви легко зв'яжіть саме те, що потрібно. Виберіть свій стиль, зверніть увагу на модель шапки «кубанка».
Вам знадобиться
  • - Вовняна пряжа;
  • - спиці;
  • - гачок.
Інструкція
1
Майте на увазі, шапка-кубанка може бути виконана в різній техніці в'язання. Для кубанки потрібно зовсім небагато ниток - десь 300 гр. Кількість пряжі залежить від фасону пряжі і розміру інструментів.
2
Наберіть 60 п., В'яжіть круговими спицями, використовуючи підходящий візерунок.
3
В'яжіть візерунком 10 см, далі перейдіть до гумки 1 * 1, її має бути 4 ряди. Сформуйте рубчик, кожну п'яту петлю соєденіте разом з тією, що знаходиться на 4 ряди нижче.
4
Продовжуйте роботу, розділіть петлі на 8 частин, чергуйте кількість петель по 7 і 8. В'яжіть лицьовими петлями, виконуючи убавленія на початку кожного клину. Зменшуйте по дві петлі в кожному другому ряду, повинно залишитися 8 петель. Стягніть їх ниткою, яку закріпіть на виворітній стороні виробу.
5
Зв'яжіть модель шапка-кубанка гачком, почніть роботу з «верхівки». Наберіть три повітряні петлі. У першому ряду в'яжіть 8 ст. б. н. Враховуйте товщину обраних ниток і гачка. Варіюйте кількість стовпчиків, по необхідності.
6
Далі в'яжіть по колу, виконуйте прибавки наступним чином: 1й ряд - в'яжіть по два стовпчики в кожній петлі. 2й ряд - два стовпчики в кожній другій петлі, третій ряд - два стовпчики в кожній третій петлі. Оптимальний діаметр «маківки» 18 см, але це залежить від індивідуальних особливостей.
7
Далі в'яжіть без надбавок, це буде сама шапочка. Приблизний розмір шапочки 18 см, але це теж залежить від індивідуального розміру голови. Наприкінці в'язання виконайте зменшення, розподіліть їх на два ряди, зменшуйте по 8 петель. Збавляння потрібні для того, щоб шапочка щільно "сиділа".
8
Прикрасьте шапку узором «шішешчкі». Наберіть для них 2 пов. п, далі в'яжіть напівстовпчик і накид, потім 2 пов. п. Поверніться до двох перших повітряним петлям, в'яжіть напівстовпчик і накиди, повторюючи їх 3-5 разів. Виберіть для шапки свій візерунок, підкресліть індивідуальність. Враховуйте товщину ниток, розмір гачка. Ці фактори безпосередньо впливають на загальний вигляд шапки. Для впевненості, зв'яжіть зразок обраного візерунка, порівняйте його з намальованим.
Зверніть увагу
При виборі кольору пряжі для шапки враховуйте свій цветоціп. Блондинкам краще вибирати світлі тони, а брюнеткам - темні.
Корисна порада
Шапки кубанки підійдуть жінкам з круглим типом обличчя.