Як зробити саморобний бампер. Як зробити бампер на машину з монтажної піни.

Якщо вам набрид заводський бампер на вашому авто, чому б не поліпшити його зовнішній вигляд за допомогою пластикового обважування? Такі обважування називаються бодікітамі або аерокітом. Звичайно, така послуга коштує грошей і чималих. Але ви зможете зробити оригінальний бампер самі, витратившись лише на необхідні матеріали.
Вам знадобиться
  • - епоксидна смола;
  • - склотканина;
  • - малярний скотч;
  • - пінопласт;
  • - картон;
  • - фольга;
  • - кисті;
  • - монтажна піна;
  • - пластиковий скребок;
  • - заводський бампер .
Інструкція
1
Розташуйте бампер-донор на слюсарній верстаті. Внутрішню його сторону оклейте декількома шарами малярського скотча. На скотче розмітьте положення конструктивних елементів бампера - технологічних отворів для забору повітря (повітрязабірників), елементів тюнінга, отворів для додаткової оптики і іншого.
2
Прямо на малярський скотч наклейте шматки пінопласту. За допомогою гостро заточеного ножа надайте пінопласту необхідну форму. У тих місцях, де бампер кріпиться до автомобіля, проклейте пінопласт.
3
Закріпіть по краях «піддослідного» бампера шматки картону і теж оклейте їх декількома шарами малярського скотча. Це потрібно для того, щоб монтажна піна не розтеклася. Заповніть потрібні місця піною і залиште її сохнути на кілька годин.
4
Після висихання монтажної піни видаліть картон, потім зніміть старий бампер разом із застиглою конструкцією. Зробити це буде неважко, оскільки ви перед цим наклеїли на потрібні місця малярний скотч. За допомогою наждачного паперу і добре заточеного леза зачистите краю вийшла конструкції. Доможіться рівною, гладкою поверхні і переходите до наступного кроку.
5
Оклейте всю основу цілком фольгою і починайте наносити епоксидну смолу з склотканиною. Першим ділом промажьте фольгу епоксидкой, а потім прикладіть до майбутнього бамперу склотканина. Розгладьте її за допомогою пластикового скребка. Робіть це акуратно, щоб не допустити утворення на склотканини складок або повітряних бульбашок. Потім знову нанесіть смолу і наклейте ще один шар склотканини. Процедуру це слід повторити раз 5-6. Залиште бампер до остаточного висихання епоксидної смоли.
6
Рассоедините конструкцію. Для цього спочатку витягніть основу з пінопласту. Щоб було зручніше, розріжте її на шматки. Відполіруйте майже готовий бампер дрібнозернистою шкіркою, поки поверхня не стане ідеально рівною. Загрунтуйте і пофарбуйте бампер.
Зверніть увагу
Перед роботою з епоксидною смолою надягайте гумові рукавички.
Корисна порада
Наносите піну тонким шаром, так як вона потім збільшиться в об'ємі.