Як створити записну книжку.

Щоб виготовити оригінальний за своїм дизайном авторський блокнот або альбом для скрапбукінгу, необов'язково мати якісь спеціальні навички. Все, що вам потрібно - змайструвати просту записну книжку і прикрасити її декупажем, розписом, штучними квітами та іншими елементами. Спочатку зробіть основу - записну книжку.
Інструкція
1
Спочатку подумайте, яку товщину матиме ваша записна книжка. Виходячи з цього, візьміть необхідну кількість паперу. Якщо вам потрібно виготовити книжечку формату А5, беріть листи А4.
2
Розділіть папір на блоки по 3-4 листа. Рівно по центру кожен блок прошийте таким чином, щоб можна було б їх зігнути навпіл. Намагайтеся, щоб отвори по розташуванню збігалися ідеально на всіх блоках, інакше книжка у вас вийде кривувата. Зберіть прошиті блоки разом і прошийте знову, продевая голку у вже готові отвори.
3
Тепер з красивою тканини виріжте смужку для корінця книги. Приклейте смужку за допомогою хорошого клею до бічної частини зібраного воєдино блоку аркушів.
4
Щоб зміцнити вашу записну книжку, зробіть обкладинку. Для цього з щільного картону виріжте два прямокутника розмірами трохи більше формату А5. Потім виріжте таких же розмірів прямокутники зі штучної шкіри або з щільної тканини.
5
Приклейте за допомогою двостороннього скотчу до правої і лівої частин шкіряній або тканинній обкладинки картонні заготовки. Зробіть це таким чином, щоб для корінця залишилося достатньо місця в центрі.
6
Виріжте куточки обкладинки, потім акуратно загніть всередину вільні смуги обкладинки і приклейте їх. Далі приклейте до вільного місця між картонних обкладинок корінець зі зшитими листами паперу.
7
До форзаців приклейте підігнуті смужки тканини, які виходять з корінця записника. Кожен форзац зверху заклейте кольоровим картоном або папером. На цьому симпатичну записну книжку можна вважати готовою - робіть в ній записи, вклеювати фотографії та інше.