Як скласти правильно прохання. Як правильно писати про прохання.

Клопотанням (або благанням) називають звернення до посадової особи з проханням зробити які-небудь дії при розгляді розглядів в суді, спрямоване в письмовій формі. Єдиної затвердженої форми для цього документа не існує.
Інструкція
1
Зазвичай прохання складають відповідно до якимись конкретними обставинами. Його можуть направляти як організації, так і пересічні громадяни, які беруть участь у судовому розгляді, бажаючі оскаржити незаконні дії з боку органів влади або недержавних підприємств.
2
Наприклад, це може бути клопотання до органів самоврядування про надання допомоги, заміні відповідача в ході розгляду в суді, припинення провадження у справі і так далі.
3
Складіть у верхньому правому куті аркуша «ввідну». Тут обов'язково вкажіть реквізити суду (адреса і номер судового ділянки), а також ПІБ судді, позивача і відповідача, їх адреси. Якщо ви звертаєтеся з проханням до інших органів, пишіть найменування організації, куди воно повинно бути передано, свої ПІБ, адресу або повна назва вашої організації.
4
Напишіть в центрі листа «Клопотання», а потім прямо під цим написом зафіксуйте причину звернення, а також суть прохання. Вкажіть в тексті прохання обставини справи. Детально змалювавши картину того, що відбувається і зробивши відповідні висновки, викладіть прохання і конкретні пропозиції щодо врегулювання ситуації.
5
Поставте під текстом клопотання дату його складення в форматі «дд.мм.рррр», а також свої ПІБ, підпис і розшифровку посади.
Корисна порада
Якщо ви не підготували клопотання заздалегідь, до початку судового розгляду, сильно з цього приводу не переживайте - у вас ще є можливість скласти його і передати судді вже безпосередньо в ході заседанія.Еслі в задоволенні прохання вам відмовили, ви маєте право зажадати посадова особа, відхиливши ваше прохання, чи суддю надати вам мотивовану причину відмови в письмовому вигляді.