Як бути радісним з ранку.

Кожний новий ранок за вашим вікном - це ще один початок наступного дня, ніколи не повторює попереднього. Чи можна зробити так, щоб ваш настрій не залежало від того, нависла Чи за вікнами сіра осіння хмара або в скло постукали перші промінчики сонця, чи можна навчитися прокидатися з радісним настроєм, навіть якщо ви лягли за пару годин до світанку? Всього кілька маленьких хитрощів - і ствердну відповідь на ці питання зможуть дати не тільки жайворонки, а й сови.
Інструкція
1
Не поспішайте прокидатися! Часто саме стрес, який відчуває ваш організм від необхідності різко вирватися з дрімаючого стану, призводить до дискомфорту і появи поганого настрою. Не схоплюватися з ліжка в момент дзвінка будильника, дозвольте собі трохи полежати в ліжку, потягнутися, може бути навіть трохи подрімати. Заведіть годинник на 10 хвилин раніше, і потратьте цей час на те, щоб поніжитися в ліжку. Це має бути час, яке ви усвідомлено даруєте своєму організму, - і оцінивши це, він відповість вам дозою позитивних емоцій.
2
Вибирайте будильник, який не тільки допомагає швидко прокинутися, але і дозволяє зробити це з задоволенням. Сьогодні є безліч різновидів самих різних годин, що розрізняються забарвленням, стилем, принципом функціонування, музикою. Напевно серед них є той, який піднімає вам настрій. Для когось радість - почути з ранку улюблених радіоведучих, хтось хоче, ледь відкривши очі, насолодитися сонячно-жовтим корпусом годин ... Варіантів маса!
3
Підготуйтеся до наступу ранку заздалегідь. Зберіть сумку, погладьте одяг, зробіть заготовки для сніданку. Розкладіть речі так, щоб їх можна було легко знайти. Вам буде набагато приємніше прокинутися в красивій, акуратною і прибраній кімнаті, знаючи, що не потрібно нікуди поспішати, що все лежить на своїх місцях, ніж, ледь відкривши очі, зануритися в хаос, серед якого вам належить протягом мінімально короткого часу знайти масу самих різних речей. Ранок не терпить поспіху, воно має бути прелюдією до прийдешнього дня, неспішної і приємною.
4
Чи не налаштовуйте себе вороже по відношенню до ранку. Чому ви прокидаєтеся з поганим настроєм? Просто тому, що звикли до цього. Але ж насправді в цьому часу доби стільки всього прекрасного! Це перші боязкі проблиски світанку, це можливість пройтися по тихим, ще не переповненим галасливими натовпами вулицями, це неквапливі півгодини, проведені в затишній кухні з цікавою книгою і чашкою гарячого шоколаду. Робочий день ще не розпочався, і у вас є унікальний шанс витратити хоч трохи часу тільки на себе. Скористайтеся ним, і ви напевно відчуєте прилив радості і щастя від раннього прокидання!