Як відновити незбережений документ Word. чи можна вордівський документ повернути назад який зберіг.

В оновленій версії пакету офісних програм Microsoft Office 2010 з'явилася велика кількість нововведень. Наприклад, проблема відновлення незбереженого документа була протягом всієї історії існування цього програмного комплексу. У цій же версії, за словами розробників, дана недоробка була усунена.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word 2010.
Інструкція
1
У новій версії MS Word відновлення документа виконати набагато простіше, ніж в інших версіях. В налаштуваннях програми досить виставити оптимальні для вас значення - залежить від того, наскільки великі за кількістю символів ви створюєте документи.
2
Натисніть меню «Сервис» в головному вікні програми, виберіть пункт «Параметри». У вікні, перейдіть до вкладки "Збереження" і активуйте (поставте позначки навпроти цих пунктів) дві опції «Автозбереження кожні» і «Зберігати останню автоматичне збереження версію». Навпаки першої опції ви побачите, що випадає, натисніть на значок трикутника і виберіть інтервал (оптимальна кількість хвилин), по закінченні якого буде відбуватися автоматичне збереження.
3
При виборі кількості хвилин рекомендується ставити мінімальне значення, якщо ви проводите за комп'ютером велику кількість часу, в інших випадках цілком вистачить і 5 хвилин (за замовчуванням стоїть 10). Натисніть кнопку «ОК», щоб зміни були збережені. Тепер будь-який файл, який буде закритий без збереження виявиться заздалегідь збережений в тимчасову папку.
4
Щоб відновити копію після закриття програми без збереження документа необхідно запустити MS Word. У головному вікні програми перейдіть до вкладки «Файл» і виберіть елемент «Останні файли». Далі скористайтеся посиланням «Відновити незбережені документи».
5
У вікні, виберіть потрібний файл і натисніть кнопку «Відкрити». Потім натисніть кнопку "Зберегти як", щоб зберегти цю чернетку на жорсткому диску Вашого комп'ютера.
6
Для швидкого пошуку загубленого файлу зовсім необов'язково запускати програму, достатньо відкрити папку збереження таких документів. Для операційної системи Windows XP - папка облікового запису \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Office \ Unsaved Files, для операційних систем останніх версій - папка облікового запису \ AppData \ Local \ Microsoft \ Office \ UnsavedFiles.
Зверніть увагу
Перший метод: відновлення документа за допомогою стандартних засобів MS OFFICE. Для цього буде потрібно відкрити Word і прослідувати шляхом: Файл - відкрити. Далі на кнопці відкрити потрібно натиснути на стрілочку, тим самим викликавши меню, в якому вибираємо пункт відкрити і відновити.
Корисна порада
При цьому не потрібно забувати, що в Microsoft office Word включені досить потужні інструменти відновлення інформації з пошкодженого файлу. Ви можете відновити текст з пошкодженого файлу Word двома способами Таким чином, якщо документ Word містить, наприклад, фотографію, то "Відкрити і відновити" спробує відновити і текст і фотографію. При цьому, якщо пошкодження в файлі в області фотографії, то і частина тексту може бути втрачена.
Нерідко виникають ситуації, які не дозволяють вчасно зберегти потрібний документ в програмі Microsoft Office. Вони можуть бути обумовлені перебоями з електрикою, збоєм в роботі операційної системи або забудькуватістю користувача. Щоб труди не пропали даром, необхідно відновити документ.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - версія Microsoft Office, в якій створювався файл.
Інструкція
1
Завчасно встановіть в Microsoft Office функцію «автосохранение». Вона передбачена програмою і дозволяє повернути потрібний файл за допомогою резервного збереження. Програма запускається регулярно після закінчення певного проміжку часу. Значить ви маєте можливість запустити будь-яку з автоматично збережених версій, яка з тієї чи іншої причини не була збережена вами вручну.
2
Задайте в «Автозбереження» певний час, після закінчення якого файл буде сам зберігатися. Крім цього, включите в настройках параметр «Зберігати останню автоматичне збереження версію, якщо файл був закритий без збереження». Після підключення та активації цих функцій при ненавмисному закритті незбереженого файлу вам стане доступна можливість відновлення документа (тобто останньою його версії), який програма запам'ятовує автоматично.
3
Відкрийте програму Microsoft Office, в якій у вас не вийшло зберегти певний файл. Наприклад, Microsoft Office 2010 може запропонувати використовувати незбережений варіант документа одразу при відкритті. Варіанти будуть відображені в лівій частині відкритої програми. Це стосується і Microsoft Word, і Microsoft Power Point, і Microsoft Exel, а також інших додатків.
4
Якщо документ з яких-небудь причин відновити стандартними способами не вдається, вдамося до допоміжних програмам, таким як Smart Data Recovery, R-STUDIO NE та ін. Наприклад, Smart Data Recovery після установки дозволить вам відновлювати в майбутньому не тільки файли-документи, а й аудіо- та відеозаписи, кліпи, архівні файли.
Зверніть увагу
При установці «автосохранения» встановіть максимально короткий проміжок часу, щоб згодом мати можливість відновити файл з найменшими втратами.