Як зробити запис голосніше.

Іноді при перегляді фільму можна помітити, що рівень звуку в відеозаписи замалий. У таких випадках не допомагає навіть вивертання на максимум регулятора гучності на колонках. Однак вихід з такої ситуації є - щоб не прислухатися до кожного шереху, зробіть запис голосніше.
Інструкція
1
Спочатку перевірте колонки (або навушники). Огляньте на наявність обривів дроту, перевірте, чи щільно «сидить» у своєму гнізді штекер дроту, що йде від колонок до звукової карти комп'ютера. Це особливо актуально, якщо вдома є маленькі діти або домашні тварини. І ті, й інші з цікавості можуть «накоїти справ».
2
Якщо з колонками/навушниками все гаразд, приділіть увагу програмної частини звукової системи вашого ПК. На панелі інструментів, що знаходиться на робочому столі, поруч з годинником, клікніть по значку у вигляді динаміка. Цілком можливо, що рівень гучності знаходиться не на позначці 100% (лівий повзунок). Підніміть повзунок до самого верху за допомогою мишки.
3
Якщо потрібний результат не досягнутий, можна збільшити рівень гучності відтворення відео іншим способом, за допомогою спеціальних програм, наприклад, Sony Sound Forge (SSF) - однієї з найпоширеніших.
4
Цей аудіоредактор володіє значним набором корисних функцій, а тому його можливості обмежуються хіба що вашою фантазією та вмінням з ним працювати.
5
Скачайте програму, набравши в пошуковому рядку будь-якого інтернет-браузера запит типу «Скачати Sony Sound Forge» і завантаживши файли. Встановіть SSF і запустіть його. Потім помістіть у вікно програми фільм і трохи почекайте, поки не завершиться обробка файлу. Після завершення процесу обробки ви побачите дві лінії - аудіо і відео. Вам потрібна аудіо-лінія.
6
Для збільшення звуку спочатку виділіть лінію зі звуковими коливаннями, після чого знайдіть у вкладці «Інструменти» пункт під назвою «Гучність» та активуйте його. Клацніть по повзунку лівою кнопкою миші і, не відпускаючи її, ведіть повзунок у бік максимального значення гучності.
7
Збережіть налаштування і зачекайте кілька хвилин, поки не завершиться операція по збільшенню гучності відеофайлу. Тепер ви можете включати фільм - рівень гучності стане відчутно вище, чого й було потрібно досягти.