Як замінити гудок телефону на мелодію. чи потрібно платити щодня за другу мелодію на телефоні заміни гудок.

Клієнти всіх найбільших компаній мобільного зв'язку можуть замінити нудні гудки на будь-яку мелодію або вподобаний рінгтон. Це можливо завдяки спеціальній послузі. Але для того щоб скористатися їй, абоненту необхідно буде активувати послугу за вказаним номером або за допомогою системи самообслуговування.
Інструкція
1
Одним з тих операторів, які надають послугу із заміни гудків на мелодію, є «МТС». Пропонована послуга носить назву "GOOD'OK". Для її активації можна використовувати кілька номерів: наприклад, 9505 або 0550. Обидва призначені тільки для викликів з мобільного телефону. Крім того, не варто забувати і про USSD-команду * 111 * 28 # .Пользователі даного оператора зв'язку можуть в будь-який момент зайти на сайт компанії «МТС» і знайти там систему обслуговування, яка називається «Інтернет-Помічник». Зверніть увагу на те, що система допомагає не тільки при підключенні гудка, але і при його деактивації. Процедуру відключення можна провести і завдяки номеру USSD-запиту * 111 * 29 #. Вартість підключення послуги "GOOD'OK" складе 50 рублів 50 копійок, а за відмову від неї плата не стягується.
2
Абоненти оператора зв'язку «Білайн» для зміни гудків на мелодію можуть скористатися послугою «Привіт». Щоб активувати її, наберіть на клавіатурі свого мобільного пристрою короткий номер 0770 і натисніть клавішу виклику. Для відключення надається номер 0674090770. До речі, як тільки ви додзвонитися по першому номеру, дотримуйтесь інструкцій автоінформатора або оператора, якщо дочекаєтеся його ответа.Платіть за активацію послуги в «Білайні» не потрібно, кошти будуть зніматися з рахунку абонента лише за безпосереднє користування їй. Не забудьте, що стягнута плата напряму залежить від обраної системи розрахунків. Ті, хто підключені до передплатної системі, будуть платити щодня 1 рубль і 50 копійок, а абоненти постоплатной системи - 45 рублів щомісяця.
3
У розпорядження клієнтів компанії «Мегафон» надається не одна послуга, що дозволяє змінити обридлі гудки, а декілька. Перша з них носить назву «Музична скринька». Вона дозволяє вибрати будь-яку композицію (будь то рингтон або мелодія) з величезною наявної бібліотеки, яка, до речі, часто обновляется.Кроме того, існує ще й сервіс «Музичний канал». Його активація здійснюється за номером 0770: додзвонитися, а після інструкції оператора натисніть кнопку 5. Але для підключення даних послуг можна користуватися не тільки номерами, а й спеціальними системами самообслуговування, наприклад, такими, як Сервіс-Гід або Особистий кабінет. Про вартість Музичного каналу і Музичної шкатулки можна дізнатися на офіційному сайті «Мегафон».