Як лікувати неврит слухових нервів.

Неврит слухового нерва - це його поразка внаслідок запалення або атрофічного зміни в результаті різних факторів, як то - різні інфекції, токсичні лікарські препарати, порушення обміну речовин, захворювання судин, тривалий шумовий роздратування, ураження внутрішнього і середнього вуха. Супроводжується шумом у вухах, різним за частотою та інтенсивністю. В окремих випадках може розвинутися повна глухота протягом декількох діб, а то і годин.
Вам знадобиться
  • - прополіс;
  • - спирт 70%;
  • - масло оливкове;
  • - часник;
  • - камфорне масло;
  • - плоди ялівцю;
  • - горілка;
  • - мигдальне масло.
Інструкція
1
Для лікування невриту слухових нервів використовуйте 20% спиртову настойку прополісу. Для її приготування подрібніть, охолодивши, 20 грам прополісу і, заливши його 100 мл спирту 70%, настоюйте в темному місці, регулярно збовтуючи посуд, протягом 21 дня. Профільтрувавши, змішайте фільтрат прополісу з оливковою олією в пропорції 1: 2. Намочивши марлеву турунду в приготованому складі, вставляйте в слуховий прохід на ніч протягом 10-14 днів. Днем обов'язково захищайте вухо від охолодження шляхом ватного тампончик, вставленого в слуховий прохід.
2
Також використовуйте для лікування невриту слухових нервів часниково-камфорні прогрівання. Розітріть в кашку зубчик часнику, додайте до неї 3-4 краплі камфорного масла і, перемішавши, викладіть в марлевий конвертик, який вставте у хворе вухо. Тримайте до відчуття печіння, потім вийміть, а вухо заткніть чистим ватяним тампоном. Виконуйте процедури щодня перед сном до повного лікування.
3
При невриті слухового нерва приготуйте ялівцеву настойку. Пухирець ємністю 100 мл наполовину заповніть плодами ялівцю, які залийте горілкою до верху посуду. Настоюйте в темряві, постійно збовтуючи. Закопуйте на ніч в кожне вухо по 4 краплі підігрітої настойки, обов'язково закриваючи слуховий прохід теплим ватним тампоном. Процедуру виконуйте до лікування захворювання.
4
При ослабленні слуху при застуді закопуйте в слухові проходи мигдальне масло за наступною схемою. Один день капніть в праве вухо 7 крапель масла і, закривши вухо ватним тампоном, спите на лівій стороні, а на наступний день - навпаки. Курс лікування - 14-21 день.
Зверніть увагу
У патологічний процес можуть залучатися різні ділянки слухового нерва, в яких можливі незворотні атрофічні зміни.
Корисна порада
При гострому невриті необхідно починати лікування негайно, тим самим можна запобігти розвитку приглухуватості.