Як заховати файли на комп'ютері.

Часто з'являється необхідність приховати деякі файли, щоб вони не були випадково виявлені іншими користувачами комп'ютера, або відкриті. Особливо це стосується важливої і конфіденційної інформації, яку необхідно захистити від переглядів і видалення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма-архіватор.
Інструкція
1
Використовуйте функції операційної системи, щоб зробити файли прихованими. Перейдіть в папку, яку необхідно заховати, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню команду «Властивості». Встановіть прапорець біля опції «Прихований», далі клацніть по кнопці «ОК».
2
Далі система запропонує вам застосувати дану характеристику тільки до цієї папки, або до всіх вкладених папок і файлів, встановіть прапорець біля другого варіанту і клацніть «ОК». Далі в будь-якій папці виберіть меню «Сервис» - «Властивості папки». Перейдіть у вкладку «Вид» і встановіть прапорець в пункті «Не показувати приховані і системні файли і папки» та натисніть «ОК».
3
Виконайте приховання відеофайлів, щоб захистити їх від небажаних переглядів. Скористайтеся для цього зміною розширення файлу. Розширення являє собою набір символів, найчастіше з трьох, після точки. По ньому система визначає програму, якої необхідно відкрити даний файл.
4
Виберіть меню «Сервис», пункт «Властивості папки». Перейдіть у вкладку «Вид», приберіть прапорець з команди «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів», щоб змінити розширення і заховати відеофайли.
5
Викличте контекстне меню на файлі, який потрібно приховати, виберіть опцію «Перейменувати». Поміняйте існуюче розширення файлу на будь-яке інше, приміром .dll (це системний файл ОС Windows). В вікні клацніть по кнопці «Так». Після цього значок файлу зміниться.
6
Таким же чином зміните саме ім'я файлу, наприклад, system.dll. Щоб в подальшому відкрити цей файл, перейменуйте його знову і змініть розширення. Або просто перетягніть його у вікно будь-якого медіаплеєра.
7
заархівуйте фотографії, щоб приховати їх. Для цього клацніть правою кнопкою миші по папці з фото, виберіть опцію «Додати в архів». Перейдіть у вкладку «Додатково», клацніть «Встановити пароль». Введіть пароль. Встановіть прапорець "Шифрувати імена файлів", клацніть «ОК». Таким чином, вам вдалося приховати файли від перегляду.
Іноді дуже потрібно зробити так, щоб, не встановлюючи ніяких паролів і не створюючи облікових записів, взяти і приховати деякі файли на комп'ютері. Виявляється, це дуже просто зробити, і при цьому, ні в кого не виникне навіть підозри про існування ваших файлів.
Інструкція
1
Приховати потрібні вам файли можна стандартними засобами Windows. Не всі знають про таку можливість, а це так просто. Дуже може придатися такий спосіб приховування своїх файлів у випадку, якщо у вас немає прав створювати облікові записи або паролі на комп'ютері. Щоб приховати потрібний файл, вам слід зробити наступне. Правою кнопкою миші клацаєте на потрібному файлі і в меню вибираєте пункт «Властивості». У віконці переходите на вкладку «Загальні» і ставите галочку напроти пункту «Прихований». Натискаєте «Застосувати», закриваєте віконце. Якщо файл залишився на тому ж місці, натисніть F5 на клавіатурі, або у вільній області екрану клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити".
2
Файл зник, тепер його ніхто не побачить, але де ж знайти його назад? Перш за все, запам'ятайте папку, в якій знаходиться прихований файл, інакше шукати його доведеться довго. Зайдіть в потрібну вам папку, натисніть в панелі меню пункт "Сервіс" і перейдіть в «Властивості папки». На вкладці «Вид» в довгому списку знайдіть пункт «Приховані файли і папки» і відзначте варіант «Показувати приховані файли і папки». Натискайте «ОК», і ваш файл з'явився в папці.
Корисна порада
Таким же чином можна приховувати не тільки окремі файли, а й цілі папки. Не забувайте про те, що приховати файли від досвідчених користувачів таким способом, швидше за все не вдасться.