Як запрограмувати вимикання комп'ютера. Як в windows відключити комп'ютер через 5 годин.

Для того щоб запрограмувати вимикання комп'ютера, що працює під управлінням операційної системи Windows, не потрібно установки будь-якого додаткового програмного забезпечення. Не потрібно для цього і бути програмістом - всі необхідні дії виконуються за допомогою стандартних засобів системи.
Інструкція
1
Використовуйте утиліту shutdown для програмування виключення комп'ютера. Цю команду треба ввести в інтерфейсі командного рядка, тому натисніть одночасно клавіші win + r, наберіть cmd і натисніть клавішу enter, щоб відкрити цей інтерфейс.
2
Якщо необхідно запланувати виключення комп'ютера через якийсь час, то в командному рядку наберіть саму команду і два додаткових ключа: shutdown -s -t. Тут ключ -s означає завершення роботи, а ключ -t - затримку виконання програми і для нього необхідно через пробіл ввести проміжок часу затримки в секундах. Наприклад, паузі в 2:00 відповідатиме число 60 * 60 * 2 = 7200. Потім натисніть клавішу enter і відлік часу до вимкнення почнеться.
3
Якщо треба вимкнути комп'ютер в заданий час доби, то слід використовувати команду at. В якості її параметрів потрібно передати час виконання і рядок команди, якій буде shutdown -s. Наприклад, це може виглядати таким чином: at 23:15 shutdown -s.
4
Скористайтеся планувальником завдань ОС Windows, якщо треба запрограмувати регулярне (щоденне, щотижневе і т.д.) вимикання комп'ютера. Щоб його запустити натисніть клавішу win, розкрийте розділ «Усі програми» в меню ОС, перейдіть в підрозділ «Стандартні», а потім в секції «Службові» виберіть рядок «Призначені завдання».
5
Клацніть двічі рядок «Додати завдання» і почне роботу майстер, який допоможе вам запланувати вимикання.
6
Натисніть кнопку "Далі" в першому вікні майстра, а в наступному клацніть по кнопці «Обзор», перейдіть в системну папку ОС - зазвичай вона називається windows. Відкрийте в ній каталог windows32, знайдіть файл shutdown.exe і клікніть кнопку «Відкрити».
7
Виберіть частоту виконання програми вимикання, поставивши позначку у відповідному рядку. Натисніть кнопку «Далі» і вкажіть час доби для виконання цього завдання.
8
Клацніть по кнопці «Далі» і введіть двічі пароль користувача, від імені якого повинна виконуватися команда вимикання.
9
Натисніть востаннє кнопку «Далі», поставте відмітку в полі «Встановити додаткові параметри" і клацніть по кнопці «Готово». Майстер створить завдання і завершить свою роботу, а на екрані залишиться вікно властивостей цього завдання, де в полі «Виконати» вам слід додати ключ -s до міститься в ній записи.
10
Закрийте вікно властивостей натисканням кнопки OK. На цьому процедура програмування регулярного вимикання комп'ютера буде завершена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=04C0BThogyU