Як налаштувати комп'ютер wi-fi точкою.

Щоб використовувати стаціонарний комп'ютер як точку доступу Wi-Fi, необхідно придбати і налаштувати відповідний адаптер. Цей процес має безліч тонкощів і підводних каменів, які необхідно обов'язково врахувати.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi адаптер з функцією створення бездротової точки доступу. Обов'язково уточніть сумісність даного обладнання з новими версіями операційних систем, тому що для деяких пристроїв існують драйвери тільки під Windows XP. Виберіть USB або PCI пристрій.
2
Підключіть придбаний Wi-Fi адаптер до комп'ютера. Встановіть драйвери і програмне забезпечення для цього пристрою. Багато бездротові адаптери фірми Asus побудовані на чіпі пристроїв компанії RaLink. Для роботи таких адаптерів з операційною системою Windows Seven скачайте і встановіть програму Ralink Wireless Utility. Встановіть цей додаток і перезавантажте комп'ютер.
3
Запустіть програму RaUI. Налаштуйте підключення комп'ютера до інтернету. Виконайте цю процедуру звичайним способом, не змінюючи ніяких параметрів. Клацніть правою кнопкою миші по значку утиліти RaUI в системному треї і виберіть пункт Soft + AP Mode.
4
У вікні вкажіть підключення до інтернету, щоб дозволити мережевим комп'ютерам використовувати його для доступу в мережу. Тепер перейдіть в меню AP. В поле SSID введіть ім'я вашої бездротової точки доступу. Цифра, здавалося в пункті Max Numbers of Peers, означає максимальну кількість підключень. Виберіть тип безпеки, вказавши його в поле Authentication.
5
Введіть у поле Key Material пароль, який необхідно вказати для підключення до вашої точки доступу. Натисніть кнопку Apply. Запам'ятайте адресу вашого Wi-Fi адаптера, зазначений у полі IP Address. Відкрийте меню Advanced і виберіть режим 2.4G в поле Wireless mode. Натисніть кнопку Apply.
6
Тепер відкрийте налаштування мережевої карти ноутбука. Пропишіть в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» значення IP-адреси Wi-Fi адаптера. Задайте вашого ноутбука постійний IP, що відрізняється від адреси комп'ютера останньою цифрою.