Як покласти гроші на карту.

В даний час практично у кожної людини є банківська карта. Баланс кредитної або дебетової картки можна поповнити декількома способами: за допомогою банкомату, у філії банку, шляхом переказу грошових коштів з однієї картки на іншу, а також в інтернеті з особистого кабінету користувача карти.
Вам знадобиться
  • банкомат, паспорт, банківська карта, інтернет, мобільний телефон, комп'ютер, грошові кошти
Інструкція
1
Перший спосіб поповнення рахунку - це банкомат. Переконайтеся, що обраний вами банкомат належить тому банку, де у вас зареєстрована карта, і в ньому підтримується послуга поповнення рахунку готівкою. Вставте свою картку в пристрій для прийому карт, введіть на клавіатурі PIN-код, який вам видали в конверті разом з картою або надіслали поштою. Виберіть на моніторі банкомата поповнення рахунку або прийом готівки, внесіть потрібну суму грошових коштів в купюроприймач. Підтвердіть операцію, візьміть чек, зберігайте його до тих пір, поки баланс картки не поповниться.
2
Інший спосіб - покласти гроші на карту у філії банку, в якому вона у вас заведена, або в його центральному офісі. Зверніться до співробітника банку з проханням поповнити рахунок на пластиковій картці. Уявіть документ, що засвідчує особу, номер картки та номер розрахункового рахунку. Після перевірки ваших даних банківський працівник попросить вас сказати кодове слово, яке ви вигадали при укладанні договору з даним банком. Внесіть необхідну суму в касу банку, розпишіться в виданої квитанції.
3
Поповнити рахунок на пластиковій картці можна шляхом переведення грошових коштів з однієї картки на іншу. Після того, як ви вставите карту і введете PIN-код, виберіть переказ коштів. Причому перевести гроші можна лише на ту карту, яка зареєстрована в тому ж банку, що і та, з якої здійснюється переклад. На клавіатурі банкомату введіть номер карти, рахунок якої ви бажаєте поповнити. Напишіть суму, підтвердіть операцію і чекайте надходження грошових коштів на картку.
4
Заведіть особистий кабінет на тому інтернет-ресурсі, який співпрацює з тим банком, в якому зареєстрована банківська картка. Отримайте логін і пароль на мобільний телефон при ідентифікації віртуального гаманця. Внесіть ваше прізвище, ім'я, по батькові, дату і місце народження, адреса місця проживання, e-mail.Зарегістріруйте реквізити банківської карти. Виберіть переказ грошових коштів на картку. Вкажіть необхідну суму грошей, і протягом двох годин баланс пластикової картки поповниться, причому на ваш стільниковий телефон прийде смс з повідомленням про здійснення операції.