Як прокачати шию.

Представникам багатьох видів спорту потрібна міцна шия: футболістам, борцям, боксерам. Даною м'язі потрібно також приділяти увагу, як і всім іншим. Варто розглянути певні безпечні методи тренування шиї.
Інструкція
1
Розімніть шию, виконуючи повільні рухи. Встаньте на підлогу, поставте ноги на ширині плечей, упріть руки в боки. Виконайте повільні кругові рухи, повертаючи шию на 360 градусів. Після одного такого повороту затримайтеся на 5-7 секунд в первісному положенні. Для хорошої прокачування шиї повторіть цю вправу 5-10 разів. Це первісна розминка дуже важлива для основного циклу вправ. Обов'язково включайте даний етап в кожне тренування. Це вам допоможе уникнути травми в майбутньому.
2
Навчіться правильно тримати шию і виконувати вправи. Абсолютно неприпустимо здійснювати ривки при тренуванні даної групи м'язів. Це, в кінцевому рахунку, призведе до травми. М'язи шиї можуть стати дуже крихкими після першої травми. Буде набагато більше ймовірності появи повторної.
3
Виконайте першу вправу з прокачування шиї. Призначте одну руку до чола. Інший почніть натискати голову вниз. Доможіться максимального опору. Відпустіть руку. Як тільки ви відчуєте, що такого навантаження недостатньо, застосуйте рушник.
4
Намотайте його на лоб. Зробіть щось на зразок бандани і утримуйте обидва кінці рушники руками. Вони повинні бути розташовані навпроти особи. Створіть максимальна напруга, натягнувши рушник вниз. Розслабте шию. Виконайте так не менше 8 разів.
5
Упритесь лобом в будь-яку м'яку поверхню на підлозі. Зробіть так, щоб вона не ковзала. Робіть руху тільки м'язами шиї вперед-назад, вліво-вправо. Виконайте не менше 15-20 кіл за даною схемою. Це вправа - один з найефективніших для розкачки шиї. Приділяючи йому лише 5 хвилин на день, можна домогтися вражаючого результату за короткий час.
6
Практикуйте йогу. Гнучкість - ключовий момент у запобіганні травм. Часто йогу сприймали виключно як активність для жінок. Однак зараз її все більше використовують для поліпшення показників на тренуванні. Навіть коли трапляються травми, заняття йогою скорочують кількість часу на відновлення в рази.