Як зробити з льоду форми.

Зима - прекрасний час спробувати себе в справі виготовлення скульптур з льоду. У морозні дні ними ви зможете прикрасити свій двір до свята і здивувати сусідів і гостей. Зробити фігуру не так складно, як провести підготовку до роботи, але все по плечу того, хто бажає втілити в життя свої мрії.
Вам знадобиться
  • - Шкребки;
  • - лід;
  • - паяльна лампа;
  • - бензопила.
Інструкція
1
Для того щоб зробити скульптуру з льоду, необхідно приготувати цей самий лід, так як для нього не підійде водопровідна вода. Вона мутніє при замерзанні. Ви можете замовити штучний лід. Деякі фірми займаються його виготовленням.
2
Вирішіть, якого розміру буде ваша скульптура. Від її розміру і ваги залежить, знадобиться вам спеціальна техніка для вантаження і транспортування льоду.
3
Зліпити з пластиліну невелику фігурку - заготовку, яку ви будете ліпити. Він замерзне, і не буде деформуватися.
4
Одягніться легко, але тепло, щоб одяг не стискувала рухів. Якщо брила льоду дуже велика, то вам знадобиться бензопила, щоб розділити її на частини, працювати з якими зручніше.
5
Для виготовлення невеликий фігури вам знадобиться пара скребків: прямий і кутовий. Кутовим дуже зручно робити в льоду борозенки, прикраси та поглиблення. Прямим скребком легко зрізати грані. Замість скребків можете використовувати стамески, хоча це не так зручно, тому, що у цих інструментів маленькі рукоятки.
6
Якщо лід у вас розпиляний на не дуже великі куби, то їх потрібно скласти один на одного і пролити місця з'єднань окремих частин водою. Продовжуйте це робити, поки не отримаєте брилу необхідного розміру для створення скульптури.
7
Зачекайте, поки куби змерзнути між собою і приступайте до обробки льоду бензопилою, після цього - скребками.
8
Шкребки постійно тупятся, так як у воді, з якої складається лід багато домішок, тому інструменти необхідно час від часу точити.
9
Обробивши фігуру за допомогою бензопили і скребків, ви можете згладити гострі грані, що залишилися в результаті обробки інструментами, за допомогою паяльної лампи. Для цього розпаліть паяльну лампу і підігрівайте поверхню льоду до її легкого оплавлення. Обриси скульптури стануть плавними. Полум'я від паяльної лампи не підносьте занадто близько, т.к. це не прискорить процес, а тільки подкоптіть поверхню готового виробу.
Якщо у вас в морозилці завжди напоготові є лід, це може виручити вас у різних життєвих ситуаціях. Лід кладеться в коктейлі, але це далеко не всі способи його використання. Щоб швидко остудити занадто гарячий чай, можна опустити в нього шматочок льоду. Крижаним кубиком зручно і корисно протирати шкіру. Словом, якщо ви ще не зберігайте в своїй морозилці деякий запас льоду, саме час потурбуватися цим.
Вам знадобиться
    • Формочки для льоду за вашим смаком
    • вода
    • справний холодильник
Інструкція
1
Спочатку підготуйте воду, яку ви будете заморожувати. З метою збереження здоров'я не використовуйте воду з-під крана. Там міститься дуже багато домішок і шкідливих речовин, наприклад, хлору. Тому скористайтеся фільтром для води, щоб очистити необхідну вам кількість. Як правило, фільтрована вода придатна до вживання без подальшого кип'ятіння. Але для того, щоб максимально убезпечити себе, прокип'ятіть воду. Ви можете придбати в аптеці дистильовану воду. Але і її рекомендується прокип'ятити. Це сприятиме видаленню пухирців повітря, розчиненого у воді, а, значить, і лід вийде по-справжньому прозорим.
2
Візьміть форми для льоду. Вони можуть бути такими, які вам тільки сподобаються. Зазвичай в холодильнику є стандартна пластикова форма для льоду, гнізда якої мають квадратну форму. Якщо нічого підходящого під рукою немає, можна скористатися навіть цукерковими упаковками. В них виходить лід оригінальної форми, що повторює силует цукерок. Крім того, така упаковка, зроблена з тонкого пластику, безперешкодно дозволить витрусити лід в емкость.Современние виробники пропонують безліч варіантів форм для льоду. Це можуть бути форми для льоду у вигляді стаканчиків для міцних напоїв, форми для льоду у вигляді діамантів, і навіть форми, що нагадують фігурки для "тетриса". Простір фантазії нічим не обмежений. Налийте охолоджену підготовлену воду в обрану вами форму.
3
Якщо лід призначається для коктейлів, для веселої вечірки, ви можете урізноманітнити вигляд і навіть колір ваших крижаних кубиків. Покладіть в осередку, наприклад, свіжу м'яту. Можна використовувати м'ятні пастилки, шоколадні драже, кавові зерна для того, щоб прикрасити лід. Розбавте воду вишневим соком, томатним, яблучним, апельсиновим - в будь-яких штучних кристалах необхідності немає. Ви можете "підфарбувати" ваш лід навіть настоєм міцного чаю, наприклад, чорного або каркаде.Когда всі процеси приготування будуть завершені, помістіть ємність для льоду в морозилку. Дайте вмісту форми остаточно замерзнути. Після цього лід можна використовувати.