Як зняти торпеду.

Якщо ви ще жодного разу в житті самостійно не пробували зняти торпеду, а звертатися до фахівців немає часу або можливості, спробуйте скористатися докладною інструкцією. З її допомогою ви зможете зняти торпеду акуратно, не завдаючи автомобілю будь-яких ушкоджень. Пам'ятайте, що демонтаж торпеди - не найпростіший і досить трудомісткий процес, але багато автолюбителів настійно рекомендують виконувати цю роботу самостійно, стверджуючи, що власник автомобіля може зробити це набагато краще, ніж стороння людина.
 1. Першим вашим дією має бути від'єднання проводів акумулятора. Крім того, необхідно заздалегідь вийняти попільнички, які розташовані в центральній консолі (зазвичай - в задній її частини).
 2. Склопідйомники і вимикач аварійки необхідно витягти за допомогою тонкої довгої викрутки, а щоб не переплутати розташування роз'ємів, постарайтеся кожен з них помітити або замалювати їх початкове розташування в блокнот.
 3. Рамку кріплення важеля перемикання передач також необхідно від'єднати, внутрішні гвинти - відкрутити. Після цього слід вийняти передню частину консолі. Не забудьте також зняти з передньої консолі ящик, призначений для дрібних речей.
 4. Вийміть магнітолу, решітку сопел вентиляції (вони дуже просто витягуються - достатньо їх небагато розворушити і потягнути на себе). Бардачок необхідно відкрити і відгвинтити розташовані всередині фіксатори (якщо вони є), після цього можна виймати бардачок і приступати до від'єднання проводу лампи освітлення. Якщо автомобіль оснащений бортовим комп'ютером, його також необхідно зняти.
 5. Тепер необхідно відвернути гвинти кріплення облицювання панелі обігрівача, витягти перемикачі, зняти всі нижні облицювання приладовій панелі (і з боку водія, і з боку пасажира). Також доведеться зняти і бічну облицювання панелі (зазвичай вона кріпиться гвинтами, розташованими знизу).
 6. Тепер, не забуваючи зняти замок запалювання, демонтуємо рульове колесо і облицювальні кожухи рульової колонки. Відразу ж знімаємо комбінацію приладів в зборі (попередньо відвернувши гвинти-фіксатори), зазвичай прилади витягуються легко і без особливих проблем.
 7. Сопла лобового скла знімаються за допомогою викрутки (досить просто легенько підчепити їх), після чого можна приступати до відкручування гвинтових кріплень (вони розташовуються з двох сторін торпеди, а також в гніздах сопел обдування лобового скла). Іноді для цього може знадобитися спеціальна міні-викрутка, так як витягувати кріплення під кутом досить складно - заважає лобове скло.
 8. Тепер можна зняти регулятор світла, від'єднавши всі відповідні роз'єми, і переконавшись, що жоден роз'єм не залишився приєднаним, приступити до демонтажу панелі. Обережно потягніть її на себе, і вона зніметься разом з воздухоразводамі. Знімайте торпеду - але робіть це максимально обережно, щоб не зламати обмежувачі на ній, так як вони можуть зачепитися за праву або ліву стійку.
Якщо ви вирішили зробити шумоізоляцію торпедо Ваз 2107, то необхідно в першу чергу її зняти. До даній справі потрібно підходити вкрай відповідально. Пластикові елементи панелі дуже крихкі, тому їх можна легко пошкодити при знятті.
Вам знадобиться
 • - хрестоподібна викрутка;
 • - викрутка, що має прямий шліц;
 • - набір головок.
Інструкція
1
Для початку виверніть кріпильні гвинти і зніміть облицювальний кожух вала рульового управління. Після цього зніміть сопла, які призначені для обігріву бічних стекол, і сопла вентиляції на щитку приладів.
2
Потім за допомогою викрутки вийміть заглушку, яка позначає обігрів вітрового скла. Для зняття щитка вам необхідно вивернути гвинт, який знаходиться під заглушкою. Після цього можете від'єднувати прилади від електричного кола.
3
Лівий і правий гучномовці заховані під облицювання. Її обов'язково потрібно зняти. Врахуйте, по верхньому краю облицювань встановлені два пластмасових держателя. Знімайте їх вкрай обережно. Вони дуже крихкі.
4
Кожен гучномовець кріпиться на 4 гвинта. Виверніть їх за допомогою хрестової викрутки. Далі вийміть їх з панелі і від'єднайте дроти. Тепер можете переходити до зняття полки. Для цього виверніть 3 гвинта. Розташовані вони знизу. Ви можете одразу вийняти корпус речового ящика.
5
Потім відкрутите гайку добового спідометра і вийміть трос лічильника їх приладової панелі. Далі зверніть увагу на панель кріплення радіоприймача. З неї вийміть годинник, вимикач обігріву заднього скла, а також прикурювач. Від'єднайте всі дроти.
6
Зніміть радіоприймач і від'єднаний від мережі, попередньо відвернувши гвинти кріплення. Акуратно потягніть за верхню частину і вийміть нижній вкладиш кріплення радіоприймача. Звільніть гачки верхнього вкладиша і вийміть його з панелі.
7
Далі відіжміть зсередини все гачки, які знаходяться у верхній частині декоративної вставки панелі. Вийміть її. Через прорізи речового ящика приладів відверніть чотири гайки верхнього кріплення панелі приладів. Також відразу відверніть два гвинти нижнього кріплення. Зніміть панель і вставку. Збирати торпеду потрібно в зворотному порядку.
Корисна порада
Знімати торпеду найкраще удвох.