Як зберігати бринзу.

В корисної бринзі міститься велика кількість білка і солі. 100 грамів цього продукту в день забезпечує добову потребу організму в кальції. Бринзу слід їсти в міру і ретельно зберігати.
Вам знадобиться
  • - розсіл;
  • - скляна банка або пластиковий контейнер;
  • - сіль;
  • - цукор;
  • - тканина;
  • - фольга.
Інструкція
1
Чим якісніше бринза - тим краще вона зберігається. Важливо, щоб вона не виділяла велику кількість вологи. Упаковка не повинна бути роздутою, в ній неприпустимі липкі крихти. Якщо бринза почала розсипатися або підсихати по краях, це означає, що сир зроблений вже давно, тобто термін придатності продукту закінчується, і він вже встиг розгубити частину корисних речовин.
2
Краще купувати бринзу в пакеті з розсолом, в якому вона «дозрівала». Це додатковий спосіб захисту від передчасного псування. У такому випадку бринза з розсолом в щільно закритій скляній банці може залишитися їстівної протягом пари тижнів. Якщо немає можливості купити бринзу в «оригінальної» сироваткової рідини, приготуйте для зберігання цього сиру слабосоленую воду або посипте бринзу сіллю.
3
Можна покласти бринзу в вакуумний пластмасовий контейнер. Підійде і будь-яка глибока посуд, якщо при цьому сир буде загорнутий в мокру тканину або алюмінієву фольгу. Також можна покласти поруч з сиром шматочок цукру.
4
Перед тим, як нарізати бринзу, на кілька хвилин опустіть ніж в гарячу воду. Так бринза НЕ розкришиться і збережеться краще.
5
Дуже солону бринзу перед вживанням в їжу варто облити окропом або попередньо потримати кілька годин у кип'яченій воді або молоці.
Зверніть увагу
Якісна бринза - біла або блідо-жовта, пружна, трохи ламка і при цьому м'яка, дуже пориста в розрізі (яка має безліч дрібних дірочок у вигляді візерунка неправильної форми). Масова частка жиру в сухій речовині повинна становити не менше 40%. Цей сорт сиру - пухкий, що нагадує сир. Однак при цьому якісна бринза не розпадається грудочками.
Корисна порада
Навіть при правильному зберіганні в холодильнику бринза залишиться свіжою в середньому п'ять днів. Тому не слід купувати відразу великий шматок сиру такого сорту.