Як вивести полинялі плями на одязі.

злиняти плями на одязі - явище дуже часто зустрічається. Адже достатньо всього лише випадково покласти в машинку річ з нестійкою фарбою, і все - неприємний результат забезпечений. Однак, наявність такої проблеми не говорить, що речі потрібно викидати. Їх цілком ще можна врятувати. Головне - підібрати правильний спосіб позбавлення від полинялих плям.
Вам знадобиться
  • -отбеліватель;
  • -господарські мило;
  • -пятновиводітель;
  • -хімчістка
Інструкція
1
Якщо речі, на яких з'явилися полинялі плями, білі, то ви легко можете їх відіпрати, всього лише замочивши хвилин на 15-20 в білизні. Якщо ж кольорові, то спробуйте їх помістити в ємність з водою і додаванням засобу для виведення плям для кольорової білизни. У випадку, коли річ змішаного кольору, наприклад, білий і жовтий, а пляма з'явилася на жовтому, то робіть так. Візьміть невелику чисту ганчірку, намочіть її в білизні, а потім потихеньку починайте відтирати пляму. Після кожної з цих маніпуляцій знову виперіть речі, і плям на них більше не знайдете.
2
Є й такий спосіб позбавлення від полинялих плям. Як тільки дістали речі з пральної машинки і виявили катастрофу, відразу ж замильте плями господарським милом і залиште трохи полежати. Після покладіть в розчин прального порошку теж трохи полежати. А потім знову виперіть.
3
У деяких випадках народні умільці пропонують ще раз прокрутити зіпсовані речі в пральній машині при великій температурі прання.
4
Є і спеціальний порошок, який призначений саме для цих цілей. Продається, як правило, в спеціальних секціях великих супермаркетів або в господарських магазинах. Якщо ви вирішите використовувати його, то пам'ятайте, що порошок цей дуже отруйний, тобто працювати з ним потрібно тільки в гумових рукавичках, інакше спалите шкіру рук.
5
Якщо плями вивести не виходить, можна спробувати позбутися від них, перефарбувавши річ. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо ваша річ була пофарбована в один відтінок. Тоді просто потрібно підібрати фарбу, схожу за кольором з тією, яка вилиняла і розвести її з водою. Після чого помістити в цей розчин вашу постраждалу одяг.
6
Якщо собі ви не дуже довіряєте або не знаєте, з якого боку підступитися до видалення полинялих плям, то ваш вихід - хімчистка. Віднесіть ваші зіпсовані речі професіоналам, і вони постараються виправити вашу неприємність. Проте слід враховувати, що це обійдеться вам в певну суму грошей.
Корисна порада
Якщо ви видаляєте плями самостійно, то працюйте обов'язково в рукавичках. Навіть нешкідливий на перший погляд плямовивідник може містити в собі речовини, які псують шкіру рук.