Як перевести на японський слово.

Досить складно знайти професійну програму-перекладач для комп'ютера, яка працювала б з японською мовою. Японський, на відміну від таких поширених мов, як англійська, французька та німецька, досить екзотичний в плані лінгвістики і викликає багато складнощів у перекладі.
Інструкція
1
На відміну від звичних європейських мов, в японській мові відсутнє набір символів алфавіту. Замість цього використовуються ієрогліфи - накреслення, комбінації яких складають склади або слова.Ето обставина може викликати труднощі з перекладом тексту з японської мови на російську або будь-який інший - для введення слів буде потрібно планшет і перо (сенсорний ввід), або готовий текст на японському. У випадку з перекладом російських слів на японський все йде набагато простіше.
2
Словники-перекладачі типу PROMT, підтримують японську мову, зазвичай дорогі, а звертатися до перекладачам і лінгвістам, які живуть у вашому місті і володіють японською мовою також фінансово невигідно, адже невеликий текст можна перевести за допомогою мережі інтернет.Перевесті на японський слово або цілий текст допоможе безкоштовний сервіс Google під назвою «Перекладач». Він розташований за адресою www.translate.google.ru.
3
Перейдіть на сайт перекладача Google. Вгорі ви побачите кілька випадаючих меню та кнопку перекладу, а трохи нижче розділену по вертикалі на дві частини сторінку. У верхніх випадаючих меню виберіть «З мови: російська» і «На: японський». Мови будуть представлені в спеціальному списку. У ліве поле введення напишіть слово російською, яке хотіли б перевести. Для введення тексту ви можете скористатися віртуальною клавіатурою, натиснувши на значок у вигляді клавіатури внизу поля для введення.
4
Після того як ви ввели слово або бажаний текст для перекладу, натисніть синю кнопку «Перевести» у верхній частині сторінки. Як тільки переклад завантажиться з бази даних Google Translate, він буде відображений в правій частині сторінки.
5
Ви можете не тільки побачити переклад тексту на японський і скопіювати його, але навіть прослухати. Для цього натисніть на значок у вигляді динаміка трохи нижче перекладу. Також ви можете оцінити отриманий переклад, натиснувши на іконку у вигляді галочки поруч із позначкою динаміка.