Як назвати агенство нерухомості.

При відкритті фірми велике значення має її назву. Адже не дарма кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». У назві фірми можна відбивати сферу її діяльності, прізвище людини, відкрив агентство, і безліч інших нюансів.
Вам знадобиться
  • - думка фокус-групи;
  • - знання назв конкурентів.
Інструкція
1
Зазвичай агентства нерухомості називають не дуже виразно, можна сказати, навіть безлико. Частково причина цього в специфіці бізнесу, втім, грамотний підхід дозволить придумати гарну назву, яка була б на слуху і легко запам'ятовувалося.
2
При розробці назви потрібно почати з аналізу цільової аудиторії та сфери вашої діяльності: продажі квартир або її оренди, орієнтації на житлову нерухомість або комерційну і т.п.
3
Не останню роль грає цінова категорія: це може бути житло елітного рівня, квартири, будинки, котеджі і т.д. Якщо займаєтеся житлової та нежитлової нерухомістю, навряд чи буде доречно назва «Купи дім».
4
Не рекомендується підбирати безликі і абстрактні назви: їх на ринку і так достатньо. До того ж, вони швидко забуваються. А назва фірми повинно врізатися в пам'ять і носити позитивну асоціацію з тією сферою діяльності, яку ви представляєте. Цільова аудиторія теж грає в назві агентства не останню роль. Якщо ви спеціалізуєтеся в основному на доступне житло, немає сенсу називати агентство «Еліт-дім».
5
Бажано про назви конкурентів. Навряд чи комусь сподобається, якщо з'явиться ще один «Олімп» або «Альфа». Це введе клієнтів в оману, та й до суду можуть подати. Багато агентства створюють сайти, так що не завадило б попередньо пропустити передбачуване назва через пошуковики, щоб визначити його унікальність і можливість використовувати в домені.
6
Для розробки назви агентства нерухомості, як і будь-який інший фірми, краще підключити декількох людей. Чим більше ви придумаєте варіантів, тим краще: буде з чого вибрати. Якщо у вашому регіоні багато агентств нерухомості, назвіть фірму словом, що починається з букви «А». Тоді воно буде займати перше місце в довідниках і каталогах, що важливо для залучення клієнтів.