Як використовувати старі джинси.

Якщо у вас вдома є старі джинси (ті, які вже вийшли з моди або стали малі), то не поспішайте їх викидати, адже для них знайдеться маса способів застосування.
Інструкція
1
Найпростіший і очевидний спосіб використовувати старі джинси - зробити з них шорти. Якщо джинси все ще підходять вам за розміром, але, припустимо, порвалися на коліні або пообтрепалась нижній край штанин, то просто візьміть ножиці і укоротите довжину джинсів. Новоявлені шорти ви можете носити вдома або на дачі.
2
Якщо непридатних до шкарпетці джинсів скупчилося кілька, то зшийте з них покривало з в стилі печворк (печворк - клаптева рукоділля). Найпростіший спосіб - нарізати квадратні шматочки джинсової тканини (наприклад, розміром п'ятнадцять на п'ятнадцять сантиметрів), а потім зшити їх між собою. Таке покривало краще робіть двошаровим, щоб всередині можна було приховати всі шви. Якщо хочете утеплити його, то зробіть прошарок з утеплювального матеріалу, наприклад, синтепону.
3
Сшейте невеликі подушки. Їх можна виконати, знову ж таки, в стилі печворк, а можна придумати що-небудь ще більш оригінальне. Наприклад, зробіть подушки у вигляді якихось звірів. Ваші творіння використовуйте потім для прикраси вітальні або дитячій або в машині під час тривалих подорожей.
4
Сшейте підставки під гаряче або прихватки. Так як джинсова тканина досить щільна, то в даному випадку додаткову прошарок можна не робити. Зробіть прихватки потрібної вам форми, по краях обшийте косою Бейко, стрічкою або вузькою смужкою тканини.
5
Змайструєте сумку для продуктів. У всьому світі прихильники захисту природи закликають використовувати багаторазові полотняні сумки замість поліетиленових пакетів. Внесіть свою лепту у збереження екології нашої планети, зшийте багаторазову продуктову сумку з джинсової тканини. Шиється вона досить просто: вам знадобляться 2 прямокутних шматка тканини (можна зшитих з клаптів) розміром тридцять на п'ятдесят сантиметрів і дві вузькі смужки тканини (шириною вісім сантиметрів і потрібної вам довжини) для ручок. Застібку в такій сумці робити необов'язково.
Зверніть увагу
Як використовувати старі джинси? Коли приходить час відправляти «на пенсію» вицвілі і потерті на колінах улюблені джинси, їх часто намагаються не викидати відразу - а перетворюють на зручні домашні шорти. Тканина від одних і тих же джинсів можна використовувати «обличчям» або «виворотом» назовні для більшого контрасту, доповнювати вставками будь-яких інших тканин, прикрашати її аплікаціями, вишивкою або джинсової бахромою.
Корисна порада
Якщо переглянувши свій гардероб ви виявили, старі, порвані та вийшли з моди джинси. НИ в якому разі не викидайте !!!! Старі джинси це море можливостей для переробки та створення милих, стильних міцних вешей: одягу, аксесуарів, предметів В збережені шлевки можна вставити ремінь: яскравий, зі стразами, шкіряний; або кольоровий шовковий шарф. В джинсах з широкими штанинами, джинсах кльош, можна використовувати не тільки верхню частину, а й штанини, для створення незвичайної сумки - месенджер.