Як зшити плаття принцеси.

Кожна дівчинка мріє про шикарній сукні, в якому можна уявити себе справжньою принцесою. Доклавши трохи зусиль, будь-яка мама здатна втілити цю мрію в реальність. Зшити плаття принцеси своїми руками не так складно, як може здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • футболка дитини;
  • калька;
  • крейда;
  • поясок;
  • щільна тканина;
  • тонка напівпрозора тканина;
  • нитки;
  • оверлок;
  • фурнітура для прикраси сукні;
Інструкція
1
Приготуйте викрійку ліфа. Для того щоб зробити викрійку ліфа, нам буде потрібно футболка дитини без рукавів. Для початку необхідно визначити лінію талії. Надіньте на дитину футболку і підв'яжіть пояском. Відзначте лінію талії дрібному. Футболку складіть навпіл і зафіксуйте її на кальці або міліметровому папері. Обведіть спочатку передню частину, потім задню - таким чином, ви отримаєте викрійку ліфа.
2
Перенесіть викрійку на тканину. Передню частину ліфа краще зробити суцільний. Застібка сукні принцеси розташовується на спині, тому спинку ліфа викроїте з двох половинок. Переносячи викрійку на тканину, не забувайте про припуски на шви - з боків потрібно додати по 1 см, по лінії талії - 3 см.
3
Змітайте передню і задні частини ліфа по бічних швах. Шов на спинці виконайте до середини. Приміряйте ліф швами вгору. Скорегуйте можливі похибки. Обережно зніміть заготовку і приметайте блискавку в розріз на спині. Прострочіть всі шви. Виріз горловини і рукавів обмітайте косою Бейко і прострочіть. Ліф сукні принцеси готовий.
4
Для низу сукні принцеси бажано взяти дві тканини одного кольору, але різної фактури. Верхню спідницю краще зробити з легкої напівпрозорої тканини, а нижню - з щільнішої. Двухслойность дозволить отримати потрібний обсяг. Ширину полотнища можна розрахувати, помноживши ширину ліфа на 4 (для нижньої спідниці) і на 5 (для верхньої спідниці). Втім, ці цифри відносні - чим ширше полотно, тим пишніше вийде спідниця. Довжина підбирається індивідуально, але не варто забувати, що найбільш ефектно виглядають сукні нижче колена.Сшейте бічні зрізи - у вас повинна вийти «труба». Один край цієї «труби» надсоберіте з таким розрахунком, щоб окружність дорівнювала окружності ліфа. Проробіть цю операцію з обома спідницями.
5
Поєднайте обидві спідниці і зшийте їх по лінії талії. Отриману двошарову спідницю пристрочите до ліфа. Всі шви бажано обробити оверлоком.Платье принцеси практично готове - залишилося прикрасити його. Для прикраси можна використовувати бісер, паєтки, стрази, мереживо і квіти з тканини. Якщо ви вирішили зшити плаття принцеси для новорічного балу, то доречним буде прикраса з пухнастого "дощику".
Зверніть увагу
Якщо ви плануйте прикрасити сукню бісером і паєтками, тканина краще взяти гладку. Фактурна тканина в додатковому прикрасі не потребує.
Корисна порада
Атласну тканину необхідно кроїти строго по частковій нитки. В іншому випадку з'являться складки.