Як робити проводку.

За бухгалтерських проводках в підсумку підраховуються звіти. Тому бухпроводка грає величезну роль, і від її неправильного оформлення нерідко залежить майбутнє фірми: штрафи, прийняття звітів і т.п. Для відображення проводок потрібно знати план рахунків і мати первинні документи.
Вам знадобиться
  • - програма 1С;
  • - план рахунків бухгалтерського обліку;
  • - первинні документи, що підтверджують операцію.
Інструкція
1
Запис в паперовому журналі або комп'ютерній базі динячих, яка свідчить про зміну стану обліків різних об'єктів, називається бухгалтерської проводкою. Зазвичай вона складається з кредитуемого і дебетуемого обліку та кількості і вартості об'єкта.
2
При оформленні бухгалтерської проводки за балансовими рахунками використовується принцип подвійного запису. Це значить, що проводка відбивається одночасно по дебету і по кредиту беруть участь у господарській операції рахунків.
3
Для складання проводок використовують План рахунків бухгалтерського обліку, який кожен поважаючий себе бухгалтер повинен знати як «отче наш». Підставою для проводки є первинний документ: рахунок-фактура, розрахунково-касовий ордер і т.п. Якщо у бухгалтера під рукою немає необхідного первинного документа, він не може відобразити проводку, так як буде мати проблеми з податковими органами.
4
Розгляньте створення бухгалтерської проводки на конкретному прикладі. У вас є рахунок-фактура і накладна на придбання товару для реалізації. Товар відвантажено контрагентом. В такому випадку задіюються 60 і 41 рахунки. Виходить Дт. 41 і Кт. 60, а для виділення ПДВ - Дт. 19 і Кт. 60.
5
Дана проводка відбивається в бухобліку та перевіряється за оборотно-сальдової відомості. Резюмуючи, можна сказати: для того щоб правильно робити бухгалтерські проводки, потрібно досконально вивчити план бухгалтерських рахунків для різних операцій, мати первинні документи (вони служать підтвердженням дійсності господарської або фінансової операції), вміти вибирати правильні рахунки і фіксувати їх проведенням.
6
Після скоєння проводки для більшого контролю рекомендується дивитися оборотно-сальдову відомість. В 1С при неправильній проводці оборотно-сальдові відомості підкреслює помилку червоним кольором. Допоможуть визначитися з проводками книги з типовим набором проводок і бухгалтерські підручники.
Заміна електропроводки - заняття дуже відповідальне. Підходити до цієї роботи слід серйозно і зі знанням справи. Людині, яка сумнівається в своїх силах, краще викликати фахівців. А якщо ви добре розбираєтеся в електриці і вже не в перший раз збираєтеся застосувати на практиці свої навички, то можете сміливо приступати до роботи. Схема проводки не є єдиною для всіх квартир, тому немає можливості викласти в одній статті всі можливі. Чи не є декілька правил, з якими слід ознайомитися.
Інструкція
1
Прокладку електропроводки слід здійснювати повністю за один захід. Краще не виходити з принципу «сьогодні зробив у вітальні, після получки візьмусь за спальню з кухнею». Справа в тому, що якщо міняти дроти поступово або банально міняти місце розташування розеток, вийде безліч сполук, скруток і надставок, захованих наглухо в стінах. Такі ненадійні з'єднання можуть вийти з ладу в будь-який момент.
2
Не поспішайте. Спочатку складіть докладний план, за яким можна дізнатися про розташування всіх вимикачів, ламп, люстр, інших світильників, розеток. Також вирішите, де у вас будуть знаходитися холодильник, пральна машина, нагрівач, електроплита та інші прилади. Тепер можна приступати до монтажу електропроводки.
3
Споживання розраховується легко шляхом перегляду паспортних даних електроприладів по потужності, яку вони споживають. Приділіть особливу увагу живити від однієї лінії приладам. Не навантажуйте дроти надміру.
4
Не економте. Посередні розетки, розгалужувальні коробки, вимикачі, трубки для проводів: все це збільшує ризик ураження струмом. Вимикачі з вбудованими реостатами дуже ефективні тим, що дотик до реостата може збільшити або зменшити інтенсивність світла. А це і зручно, і вигідно. Розетки слід ставити «євро», якщо таких ще немає.
5
Міняйте електро проводку після основного ремонту і до оздоблювальних робіт. Заздалегідь розмітьте маршрути, за якими будуть вводитися дроти від щитка. Також дроти краще поміщати в гладкі або гофровані трубки. Правда варто відзначити, що дроти в гофрованих трубках складно згодом замінити. Адже вам, можливо, доведеться розкривати стіни. Для простого доступу до з'єднань встановіть на місця з'єднання проводів розгалужувальні коробки. Їх можна закрити пластиковими кришками і відвести під фарбу або шпалери, зробивши коробки практично невидимими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XU-EqiW0-A4