Як дізнатися діагональ монітора. Як дізнатися Яка у монітора діагональ.

На рівні простого побутового спілкування розміри монітора можна охарактеризувати без зайвих премудростей: великий, середній, маленький. Але іноді потрібно дізнатися діагональ монітора. Вимірюється вона, на нещастя, не в звичних сантиметрах, а в дюймах.
Інструкція
1
Перший спосіб дізнатися діагональ монітора самий простий і логічний - подивитися документацію на свій монітор. Будь сумлінну виробник вказує всі необхідні характеристики обладнання в паспорті і завдає відповідне маркування на пакувальну тару.
2
Якщо з якоїсь причини документація на монітор відсутній, огляньте свій монітор з різних сторін. Виробник часто розміщує дані про обладнання на інформаційних наклейках. Найчастіше вони знаходяться на задній панелі монітора.
3
В тому випадку, якщо ви не змогли виявити ніяких наклейок або розпізнавальних знаків на корпусі монітора, озбройтеся лінійкою або сантиметровою стрічкою. Виміряйте діагональ свого монітора. Діагональ вимірюється за направленням з лівого нижнього кута до правого верхнього (або навпаки). Отриманий розмір переведіть в дюйми - розділіть кількість сантиметрів на 2,4. В результаті ви отримаєте розмір свого монітора в дюймах.
4
В середньому, співвідношення діагоналі в сантиметрах і в дюймах буде виглядати наступним чином: - 33,5 сантиметра = 14 дюймів; - 35 сантиметрів = 15 дюймів; - 40,5 сантиметра = 17 дюймів; - 47,5 сантиметра = 20 дюймів; - 50,3 сантиметра = 21 дюйм.
5
Для моніторів з різними розмірами рекомендовано різний дозвіл екрану. Якщо ви хочете встановити інший дозвіл для свого екрану, скористайтеся можливостями системи. Клікніть в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає пункт« Властивості.
6
У діалоговому вікні «Властивості: Екран перейдіть на вкладку« Параметри. В розділі «Дозвіл екрану за допомогою« повзунка встановіть потрібне вам значення і натисніть на кнопку «Застосувати. Система покаже, як будуть виглядати елементи при новому дозволі. Якщо вас влаштовує результат, підтвердіть свій вибір. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.