Як зробити сережки. Як зробити гачки для сережок.

Речі, зроблені своїми руками, високо цінуються. Крім одягу, альбомів, листівок в домашніх умовах можна робити і прикраси. Спробуйте виготовити, наприклад, сережки з полімерної глини.
Вам знадобиться
  • - полімерна глина - 3 кольори;
  • - фурнітура для сережок
Інструкція
1
Візьміть полімерну глину трьох кольорів. Якщо ви хочете зробити сережки до якогось конкретного поряд, тоді підберіть відтінки глини відповідно до колірної гами одягу (наприклад, темно-синій, блакитний, білий). Або можете взяти універсальні кольори (білий, сірий, перламутровий).
2
Від бруска кожного кольору глини відріжте невеликі шматочки. Розімніть їх. Потім зробіть «ковбаски» і розкачайте їх за допомогою спеціальної акрилової качалки або, якщо її немає, звичайною скляною пляшкою або пластикової трубкою.
3
Тепер складіть отримані пласти глини один на одного. Потім кілька разів прокотите по ним качалку. Після цього складені шари глини щільно скрутіть трубочкою.
4
Візьміть стару пластикову картку і на поверхні отриманого рулону зробіть кілька надрезов.Теперь за допомогою цієї ж пластикової картки відріжте від глиняної «ковбаски» однакові за розміром шматочки - це і будуть заготовки для майбутніх сережок. Кожен з них расплюсніте і оберніть навколо намистин. Все добре пропрасуйте. Вставте гачки для сережок (швензи).
5
Для виготовлення сережок намистини можна і не використовувати. Досить скачати кульки з отриманих шматків глини і вставити в них крючкі.Также можна надати і іншу форму прикрасі. Можна, наприклад, розкачати готові різнокольорові кульки і вирізати фігурки металевим лезом або різними кришками, тюбиками і т.д. А створити малюнок на виробі можна за допомогою дерев'яної зубочистки.
6
Поставте сережки в духовку на 15-20 хвилин при температурі, вказаній на упаковці з глиною або 110оС.
7
Коли сережки будуть готові, покрийте підвіску акриловим лаком.
Корисна порада
Ліпити з полімерної глини найкраще на столі, вкритому склом. Невеликі вироби можна робити на керамічній плітке.Удобно також користуватися вощеного папером - до неї глина не прилипає і не прігорает.Виполнять роботу з глиною рекомендується в тонких гумових рукавичках. Так на виробі не залишиться відбитків від пальців.