Як збільшити просвіт автомобіля. нива збільшити дорожній просвіт своїми руками.

При конструюванні автомобіля величезна увага приділяється його аеродинамічним властивостям. Вони дозволяють автомобілю краще триматися на дорозі, їхати швидше і економніше. Але при цьому, доводиться зменшувати дорожній просвіт, що робити на наших дорогах вкрай не рекомендується. Збільшити просвіт автомобіля можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - домкрат;
  • - комплект для ліфтингу;
  • - набір інструментів;
  • - подушки для збільшення просвіту.
Інструкція
1
Встановіть на стійки поліуретанові підставки. Для цього зніміть опору стійки і розташуйте ці підставки між нею і кузовом. Це дозволить збільшити просвіт на 1,5-2 см. Для цих же цілей використовуйте алюмінієві, гумові і пластикові підставки.
2
Для того щоб збільшити просвіт автомобіля більш радикально, купите відповідний комплект для ліфтингу в магазині. Він складається з подушок, виконаних з алюмінієвого сплаву і нових, більш довгих кріпильних болтів для передньої підвіски і гумових подушок і кронштейнів для задньої підвіски.
3
Начините монтаж комплекту з передньої частини. Зніміть передні стійки, видаліть старі короткі болти. Встановіть в їх чашки алюмінієві подушки, строго стежачи да тим, щоб вони щільно прилягали до стійок. Якщо цього не буде, вони можуть вивести з ладу стійку, тому слід регулювати подушку до потрібних розмірів напилком. Встановіть стійку назад, затягнувши подовжені кріпильні болти.
4
Підніміть автомобіль на двох домкратах, щоб вивільнити задні колеса, а краще підійміть його на підйомнику. Зніміть задні стійки, якщо підвіска незалежна і встановіть зверху на них гумові подушки. Якщо ж ззаду знаходиться балка, відкрутіть від неї амортизатори, і встановіть під пружини гумову подушку. Після цього приєднайте камортизаторам кронштейни, а до кронштейнів вже балку.
5
Перевірте затяжку на всіх вузлах ходової частини. В результаті цієї операції дорожній просвіт автомобіля (кліренс) збільшиться приблизно на 3-5 см. Цього цілком достатньо для того, щоб значно поліпшити прохідність будь-якого автомобіля. Але при цьому кілька погіршуватися аеродинамічні показники, а також керованість автомобіля, оскільки центр тяжкості перенесеться дещо вищий. Чим більше просіли задні пружини, тим товстіші здобувайте задні подушки. Існує деякий їхній вибір саме для цієї мети.