Як зробити природні кучері. Як завити волосся на шпильку.

Кудрі надають жінці особливий шарм і романтичність. Власниці прямого волосся прикладають чимало зусиль, щоб зробити собі жіночні локони. Але для того щоб вони не виглядали ляльково, а були природними, необхідно знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • - бігуді;
  • - лак для волосся, мус для укладання;
  • - кругла гребінець;
  • - фен.
Інструкція
1
Вимийте голову, підсушіть волосся рушником. Візьміть трохи пінки або мусу для укладки і розподіліть його по всій довжині волосся. Але не перестарайтеся з кількістю мусу, інакше волосся виглядатиме жирними і злиплими.
2
Тепер саме час накручувати волосся на бігуді. Щоб отримати природні локони, використовуйте бігуді різного діаметру. Для чубчика і пасом біля обличчя візьміть бігуді найбільшого діаметра, а на потилиці волосся накручуйте на найдрібніші. Накручувати волосся потрібно починати від чола, просуваючись назад.
3
Коли все волосся накручені, потримайте бігуді близько 40 хвилин. Потім підсушіть волосся феном, а після цього знімайте бігуді. Волосся розправте і збийте руками. Закріпіть локони лаком легкої або середньої фіксації, починаючи від коріння.
4
Класичні голлівудські локони можна отримати, накрутивши їх на великі бігуді, а потім знявши і витягаючи щіткою з великими зубами.
5
Існує простий і швидкий спосіб накрутити волосся, не заподіявши їм шкоди, на відміну від щипців і плойок. І для цього не потрібно півдня ходити в бігудях. Сухе волосся накрутіть на бігуді, надіньте шапочку для душу. Слідкуйте, щоб вона щільно прилягла до голови навколо лінії росту волосся. Стати по теплий душ на 5-7 хвилин. Тепло і пар надійно і безпечно зафіксують локони.
6
Вийшовши з душу, зніміть шапочку і висушіть волосся феном, потім зніміть бігуді - ваші локони готові. Щоб їх зафіксувати, збризніть волосся лаком або закріпіть кучері за допомогою воску.
7
М'які природні локони можна отримати ще одним способом. Пасмо волосся (сухих або вологих) накрутите на круглу щітку для укладання волосся. Тягніть її вгору, повертаючи навколо своєї осі і одночасно прогріваючи пасмо теплим повітрям з фена по всій довжині. Краще укладати таким чином сухе волосся, так ви менше їх пошкодите.
8
Якщо ваше волосся добре тримають форму, можна обійтися без круглої щітки. Пасмо волосся сушать, намотавши її на пальці. Можна оповити пасмом волосся всі пальці руки і стиснути руку в кулак. Вийдуть м'які хвилі, і зачіска буде об'ємною. Але такий прийом підходить тільки для укладання вологих волосся. Висушивши таким чином всі пасма, зафіксуйте локони лаком.
Багато кучеряві дівчата мріють про гладких, рівних волоссі, а власниці прямого волосся, навпаки, бажають мати природні локони і пишну шевелюру. На щастя, сьогодні можна як випрямити волосся, так і завити їх. Причому можна змінити зачіску на один вечір, а можна на кілька місяців. Щоб отримати природні локони є багато способів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати красиві кучеряве волосся на один вечір, то можете скористатися бігуді. Зараз існує величезний їх вибір. Можна вибрати великого діаметру, тоді локони будуть великі. А щоб волосся було більш кучеряве, використовуйте тоненькі бігуді, але на них потрібно буде накручувати невеликі пасма. Нанесіть на вологе волосся мус або пінку для укладання. Потім, відокремлюючи волосся невеликими прядками, накручуйте їх на бігуді. Тільки робіть це вертикально, тоді локони вийдуть красивими і будуть виглядати натурально. Коли накрутите всю голову, висушіть волосся феном або природним способом. Починайте розкручувати нижні бігуді, щоб волосся не заплуталися. Кожен отриманий локон збризніть лаком.
2
Можна створити природні хвилі і за допомогою плойки. Оскільки в цьому випадку на волосся буде надаватися тепловий вплив, перед початком роботи нанести на вологе волосся термозахисний пінку. Висушіть їх феном. Починайте накручувати волосся на щипці з потиличної зони. Щоб вам було зручніше, що заважають волосся заколіть. Накрутіть пасмо на щипці, потримайте протягом декількох секунд і відпустіть. Чим тонше будете брати пасмо, тим менше має бути час впливу. Крім того, якщо будете брати тонкі пасма, то в підсумку локонів виявиться більше. Після того, як пасмо буде завита, зафіксуйте її лаком, а потім переходите до наступної. Готову зачіску збризніть її ще раз лаком.
3
Можна зробити локони і за допомогою звичайної гребінця і фену. Починайте сушити волосся від коренів, щоб створити об'єм. А за допомогою гребінця підкручувати волосся по всій довжині. Можете таким способом завити тільки кінці волосся. Після того, як волосся висохнути, не потрібно їх розчісувати. Можете тільки збити легко локони руками і закріпити зачіску лаком.
4
Якщо ви хочете отримати хвилясте волосся на більш тривалий термін, ніж кілька днів, то варто зробити хімічну завивку. Кінчено, перед процедурою варто обговорити з майстром-стилістом стан вашого волосся, оцінити, якої шкоди їм може бути завдано. Але, на щастя, для хімічної завивки сьогодні використовують щадні склади, тому після процедури волосся виглядає живими. Можна зробити японську хімічну завивку. Її можна робити навіть на пошкодженого і ослабленого волоссі. Особливий склад хімічної суміші не тільки не порушує структуру волосся, але, навпаки, покращує її, відновлює пошкоджені ділянки. Після такої завивки ви отримаєте блискучі, натуральні локони на кілька місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2x9BZQAfTxE