Як заправити нитку в човник.

Процес шиття на швейній машині для багатьох є творчим проведенням часу, за яким приємно відволіктися від щоденних побутових проблем. Щоб почати шити, потрібно навчитися не тільки виконувати різні шви, але й самостійно справлятися зі швейною машиною, в тому числі, і заправляти в неї потрібні вам нитки.
Інструкція
1
Подивіться на задню частину станини, якщо притискна лапка опущена, підійміть її і зафіксуйте важіль у верхньому положенні.
2
Перед тим як заправити нитку в човник, потрібно спочатку, відсунувши засувні пластину, вийняти шпульний ковпачок з машинки і витягти з нього шпульку. Намотайте на шпульку нитка потрібного вам кольору, скористайтеся для цього розташованої на машині моталкой. Проведіть нитку в отвір нітенаправітеля зверху вниз, а потім за годинниковою стрілкою між шайбами регулятора натягу нитки і наліво, пропускаючи її послідовно через отвори нітенаправітеля. Вручну намотайте на шпульку кілька витків нитки, надягніть нитку на шпиндель. Легко натисніть на шпиндель, і між стінками шпульки увійде обмежувач, після цього приведіть в рух машину, і нитка почне автоматично намотується на шпульку. Після того, як ви успішно намотали нитку на шпульку, приступайте до установки шпульки в шпульний ковпачок.
3
Одягніть на стрижень човника шпильку з намотаною на неї нитко і заправте кінець нитки в проріз в човнику в напрямку від себе. Простягніть нитку під пластинчасту пружину і виведіть назовні.
4
Поверніть шпульний ковпачок на кут 90 °, відтягніть пластину замочка, надівши шпульний ковпачок на стрижень шпуледержателя. При вставці шпульного ковпачка на місце притримуйте шпульку в ньому пальцем або зафіксуйте нитка - інакше нитка на шпульці може розмотати.
5
Перевірте щільність закривання замочка і переконайтеся в тому, що нитка не потрапила під пластину. Якщо нитка потрапить під притискну пластину, а ви не помітите цього відразу, то ви відразу виявите це, коли почнете шити - нитка буде подаватися з працею і може обірватися. Якщо ви відчули, що натяг нитки стало надмірним, витягніть бобіну і переверніть її так, щоб нитка потрапила під притискну пластину.