Як використовувати ехолот.

Незамінний, унікальне пристосування для кожного рибалки - це ехолот, який дозволяє виміряти глибину водойми, дослідити загальний стан води, визначити скупчення риб, рельєф наявних підводних перепон і дна. Купуючи собі даний пристрій, любителі рибної ловлі набувають надійного помічника, а от як використовувати ехолот, на практиці знають далеко не всі професійні рибалки, що вже говорити про початківців любителях-риболовів.
Інструкція
1
Увімкніть автоматичний режим і запустіть ехолот, натиснувши на відповідну кнопку на пристрої. Почніть дуже повільно рухатися по периметру бухти, стежачи за екраном ехолота. На екрані можна побачити пунктирну лінію, яка показує поверхню води. Внизу екрана показано дно водойми, а в лівому верхньому кутку - глибину води. Слід знати, що при автоматичному режимі діапазон постійно коригується пристроєм. Крім цього всі сучасні ехолоти мають систему визначення риб, що дає можливість на екрані інтерпретувати сигнал, після чого будуть відображатися невеликі символи у вигляді рибок замість дуг.
2
Відрегулюйте чутливість пристрою для того, щоб ехолот міг чітко приймати відбитий від води сигнал. У разі якщо чутливість приладу занадто низька або навпаки занадто висока, відображення детальної інформації на екрані може бути відсутнім або будуть простежуватися перешкоди, інші небажані сигнали. Для того щоб правильно відкоригувати чутливість, зробіть ряд наступних дій.
3
Змініть в ручному режимі діапазон глибини, зробивши його в два рази вище, ніж коштує в автоматичному режимі. Збільште чутливість до того, поки відлуння дна не почне на глибині вдвічі більше, ніж сама глибина фактичного дна. Поверніть діапазон глибини в первинний стан. У разі якщо після зазначених дій, з'являться шуми, зменшіть трохи рівень чутливості приладу.
4
Відрегулюйте прокрутку або швидкість діаграми, щоб зображення було ідеальним. Рухайтеся з ехолотом по необхідної місцевості і слідкуйте за екраном. Коли апарат налаштований вірно, на екрані без шуму і перешкод можна буде простежити всі необхідні, потрібні для явища з приводу кількості риби, рельєфу дна водойми і т.д.
Ехолот - це пристосування незамінне для професіоналів і любителів рибної ловлі. Дозволяє провести вимір глибини, визначити скупчення риб, дослідити стан води і визначити рельєф підводних перепон і дна.

Для того, щоб почати користуватися ехолотом в автоматичному режимі необхідно його запустити і почати повільно рухатися по периметру бухти. Пунктирна лінія, яка відображається на екрані ехолота, показує поверхню води. Дно водойми внизу екрану, поточна глибина води - вгорі екрану (лівий кут). Коли ехолот працює в автоматичному режимі, він постійно коригує діапазон. Практично всі ехолоти оснащені передовою системою визначення риби. Ця система дає можливість інтерпретувати сигнал і на екрані відображаються символи риб, а не дуги. Для того, щоб чітко приймати відбитий сигнал необхідно регулювати чутливість. Якщо чутливість відбитого сигналу низька, то можливість відображення детальної інформації про об'єкти під водою буде виключена. Якщо рівень чутливості буде дуже високий, то на екрані будуть перешкоди і небажані сигнали. Щоб відкоригувати чутливість в ручному режимі, потрібно змінити діапазон глибини, подвоївши його порівняно автоматичної установки. Потім збільшуйте чутливість до стану, коли відлуння дна НЕ БУДЕ на глибині вдвічі більше, ніж глибина фактичного дна. Тепер слід повернути діапазон глибин до початкового стану. Якщо після цього на екрані з'являються шуми, то слід трохи зменшити рівень чувствітельності.Скорость або прокрутка діаграми теж впливає на вид зображення відображуваного на екрані ехолота. Чим більше швидкість діаграми, тим більше пікселів виділяється на відображення рельєфу дна і риби на ньому, що проходить через конус ехолота. Коли Ви почали користуватися ехолотом, то могли помітити, що якщо швидкість діаграми зробити сильно великий, то зображення риби може витягнутися в дугу. Якщо Ви немає можливості отримати гарне зображення риби на екрані, то скоріше за все це відбувається через некоректну установки перетворювача. У разі, коли він встановлений під кутом дуга риби буде на екрані показана неправильно. Перетворювач необхідно коригувати доти, поки його поверхня (робоча) не буде направлена прямо вніз.Експеріментіруйте з параметрами ехолота, поки Ви не знайдете установки найбільш зручні для Вас.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w1dgHus5gfM