Як зробити схему для вишивання з фотографії.

В магазинах товарів для рукоділля регулярно з'являються схеми для вишивки хрестиком або напівхрестиком. Це дуже зручно, але в якийсь момент кожної майстрині хочеться створити щось своє. Це може бути вподобаний пейзаж або навіть портрет Але малювати вміють не всі. При наявності комп'ютера схему можна зробити і з фотографії.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - комп'ютер з Adobe Photoshop;
  • - сканер.
Інструкція
1
Фотографію з цифрового апарату перенесіть прямо в комп'ютер. Якщо ж ви хочете зробити схему по старій фотографії або володієте тільки плівковим фотоапаратом, знімок необхідно відсканувати. Занадто великий дозвіл не потрібно, досить стандартних 300 dpi. Маленьку фотографію доцільно збільшити при скануванні або при обробці.
2
Відкрийте фотографію в Adobe Photoshop. У перший момент вам може здатися, що в ній дуже багато відтінків і що ви не маєте в своєму розпорядженні такою кількістю різних ниток. Не виключено, що кілька моточків муліне вам доведеться докупити, але не поспішайте. Після обробки знімків відтінків в ньому стане істотно менше.
3
Зайдіть в верхнє меню і знайдіть меню, що випадає «Зображення» .Щелкніте лівої клавішею миші, і у вас з'явиться цілий стовпчик написів. У різних версіях програми шукайте небудь строчку «Корекція», або «Настройки». Встаньте на цю строчку. Перед вами з'явиться ще одне меню, що випадає. Знайдіть напис «постеризованих»
4
Перед вами вискочить віконце, в яке потрібно вставити цифру. Саме від неї залежить, скільки квітів залишиться в палітрі. Чим менше рівень - тим менше відтінків основного кольору. Поставте, наприклад, цифру «4». Можна використовувати предпросмотр. Якщо потрібний рівень вас влаштував, натисніть «ОК».
5
Знову подивіться на верхнє меню і знайдіть напис «Фільтр». У випадаючому меню знайдіть вам потрібна строчка «Оформлення». Програма пропонує вибрати кілька варіантів оформлення. Вибравши «Мозаїку», ви знову побачите перед собою маленьке віконце, в якому потрібно поставити цифру. Поекспериментуйте. Воно встановлює розмір і кількість квадратиків. Оптимальний варіант для невеликої вишивки - від 4 до 6. Після цього застосуйте фільтр «Різкість». Фотографія у вас вже розділилася на клітинки, залишилося тільки зробити їх більш видимими.
6
Увімкніть опцію «Сітка». Вона знаходиться в верхньому меню під написом «Вид». У вас з'явиться сіточка з вертикальних і горизонтальних ліній. Вирівняйте по ній зображення. Через кожні 10-11 клітинок проведіть вертикальні і горизонтальні лінії, паралельні направляють. Зробити це доцільно за допомогою меню «Інструменти», яке знаходиться зазвичай зліва. Виберіть там інструмент «Лінія», проведіть одну, скопіюйте її, а решта вставте і посуньте на потрібні місця. Надрукуйте зображення на весь аркуш.
Корисна порада
Після застосування опції "Мозаїка" може виникнути необхідність збільшити зображення, що не згладжуючи квадратиків. Дана програма не завжди дозволяє це зробити. В такому випадку збільште зображення в будь-якому переглядачі і зробіть скріншот. Після цього відкрийте програму Paint, перезберегти зображення і знову відкрийте його в Adobe Photoshop.Можно також розтягнути зображення до потрібного розміру при друку, встановивши потрібний розмір сторінки.