Як підписати листівку дівчині.

Сьогодні, коли інтернет став частиною нашого життя, люди все частіше відправляють електронні листівки, забуваючи про "паперової" романтиці. Існує величезна кількість сайтів з готовими варіантами зізнань, але найчастіше вони звучать банально. Адже потрібно не просто написати пост, як ми звикли робити це в інтернеті, але і внести в свої слова певний сенс, зробити так, щоб дівчина приємно здивувалася, оцінила несподіваний сюрприз.
Вам знадобиться
  • Листівка
  • Маркер
Інструкція
1
Важливо підібрати листівку, найбільш підходящу нагоди. Малюнок не повинен бути нав'язливим або занадто помітним. Картинка може послужити якимсь зверненням до дівчини, тому до вибору листівки варто поставитися також серйозно, як і до змісту.
2
Звернення напишіть якомога простіше, без зайвих слов.Напішіте текст, але не надто довгий - не варто плутати листівку з листом. В листівці важливо, щоб вона запам'яталася і викликала бурю позитивних емоцій. Ви добре знаєте, чим захоплюється ваша дівчина, особливості її характеру - використовуйте це. Для неї дуже важливо вашу увагу до її інтересам.Старайтесь обійтися без цитат. Затроньте якусь загальну тему, історію, ситуацію, яка зрозуміла тільки вам двом, щось, що вас об'єднує. Напишіть пару слів, які в очі сказати соромитеся - це додасть щирість і чуттєвість вашому посланню.
3
Продумайте оригінальне доповнення до оформлення листівки. Наприклад, намалюйте самі що-небудь веселе, але зворушливе. Це буде дуже приємно вашій дівчині, навіть якщо ви не володієте особливим талантом до малювання. Пам'ятайте, що найвдалішою буде та листівка, в яку ви вклали душу.
Зверніть увагу
Не зловживайте жартами, вони можуть виявитися не найвдалішими, тоді всі старання виявляться марними.
Корисна порада
Пишіть від серця. Зовсім не обов'язково зациклюватися на правильності чи красі написання.