Як вибрати хороший стільниковий.

Сучасну людину вже неможливо уявити без стільникового телефону. Цей пристрій дозволяє бути на зв'язку завжди і скрізь. Тому дуже важливо при покупці вибрати такий телефон, який відповідав би всім вашим вимогам.
Інструкція
1
Зазвичай при виборі покупець в першу чергу звертає увагу на дизайн телефону. А вибрати є з чого. Це і "розкладачки", і "слайдери", і телефони стандартної прямокутної форми різних стилів і комбінацій. Вибираючи дизайн, не забувайте про функціональність телефону, адже, наприклад, розкладний телефон незручний для тих, хто водить автомобіль. Також при виборі перевірте, чи зручно тримати його в руці, натискати кнопки клавіш, притискати телефон плечем до вуха.
2
Особливо зверніть увагу на час роботи акумулятора стільникового телефону. За своїми характеристиками сучасні телефони мають залишатися в режимі «розмови» не менше трьох годин і близько тижня в режимі "очікування". Поцікавтеся у продавця, чи можна встановити на телефон більш потужну батарею і додатковий адаптер для підзарядки телефону в автомобілі.
3
Уважно придивіться до дисплея телефону. Для тих, хто часто набирає і відправляє текстові повідомлення, краще підійде телефон з великим екраном, що вміщує не менше 6 рядків. Також мають значення яскравість і контрастність екранів стільникових телефонів. При якісних характеристиках текстова та графічна інформація з екрану стільникового телефону має бути видно і при яскравому сонячному освітленні.
4
Клавіатура також відіграє важливу роль для користувача. Кнопки повинні натискатися легко, а формат клавіатури має бути зрозумілим. Деякі моделі телефонів мають джойстики, які значно спрощують навігацію по меню, а опуклі кнопки зручніше в експлуатації.
5
Варто поцікавитися і різними додатковими функціями, якими буквально напхані сучасні телефони. Це і телефонна книга, і голосова пошта, і швидкий набір номера. Необхідно відзначити і наявність фотокамери, диктофона, FM радіо, MP3 плеєра. Також з'ясуйте наявність додаткових пристроїв, що підключаються до телефону і здатних звільнити руки під час розмови: навушники, гарнітура Bluetooth.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pi8_-_EITVA