Як підключити ipod до телевізора.

iPod - майже ідеальний пристрій для зберігання фотографій та фільмів. Проблема полягає в розмірах екрану мобільного пристрою: прекрасно - для одного, підходить - для двох, а якщо глядачів більше? Рішення проблеми - підключення iPod до телевізора.
Інструкція
1
Використовуйте універсальну док-станцію Apple Universal Dock з композитним Аудіовідеокабель Apple або компонентним Аудіовідеокабель Apple, сумісну з пультом дистанційного управління, для зручності перегляду даних на екрані телевізора. Слід пам'ятати, що підтримка телевізійного виходу існує у iPod Touch, iPod nano, починаючи з третього покоління і iPod classic, починаючи з п'ятого покоління.
2
Виберіть готовий комплект для підключення Apple Composite AV Cable MB129, що дозволяє здійснити відеопідключення через композитний вхід.
3
Використовуйте другий готовий комплект для підключення Apple Component AV Cable MB128, що забезпечує більш високу якість зображення. В комплект входять три «відеотюльпана» Y, PB і Pr, що забезпечують композитний вхід і два «аудіотюльпана».
4
Спробуйте підключити iPod до телевізора за допомогою Onkyo DS-A3 док-станції з композитним і компонентним виходом. В комплект поставки входить куль ДЕУ, станція володіє власним екранним меню і ми маємо можливості зарядки мобільного пристрою. Додатковою опцією є можливість підключення зовнішніх аудіодінаміков.
5
Оцініть гідності Tekkeon Nav-Dock, що представляє із себе портативний медіа-центр, що підключається до телевізора. В комплект поставки входить пульт дистанційного керування.
6
Виберіть Microlab iDock 100 для бюджетного вирішення проблеми підключення iPod до телевізора. Цей гаджет, в першу чергу, відрізняє наявність вбудованого підсилювача, що надає можливість регулювання гучності, опція підзарядки приєднаного пристрою і пульт ДЕУ, що входить в комплект поставки.
Зверніть увагу
Переконайтеся в сумісності стороннього устаткування перед його придбанням! Показником можливості підключення iPod до телевізора є маркування «Зроблено для iPod».