Як випрати кожанную куртку. Як прати взанние зі шкіри речі.

Від правильного догляду та своєчасної чистки залежить довговічність шкіряних виробів. Перш ніж приступати до чищення речей зі шкіри спеціальними засобами, необхідно спочатку спробувати для цієї мети використовувати підручні засоби.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте оновити куртку або будь-яку іншу шкіряну річ, протріть її злегка збитим яєчним білком.
2
Щоб повернути виробам зі шкіри колишню свіжість, почистіть шкіряну куртку або пальто тампоном, попередньо змочивши його в мильному розчині з невеликим додаванням гліцерину. Потім протріть річ серветкою просоченою касторовою олією або вазеліном.
3
Пишним засобом для чищення шкіряних виробів є ріпчаста цибуля. Для цього інтенсивно натирайте річ зрізаної цибулиною, періодично видаляючи забруднений шар. По закінченні чищення ретельно протріть річ сухою чистою серветкою.
4
Якщо на шкіряній куртці немає жирних плям, то почистити її можна поролоновою губкою, змоченою в теплому розчині шампуню.
5
Щоб почистити шкіряну куртку темного кольору обробіть її тетрахлорид вуглецю або сумішшю діетилового ефіру зі скипидаром.
6
Щоб почистити шкіряну куртку світлого кольору обробіть її сумішшю, що складається з бензину і порошку білої магнезії, а потім акуратно почистіть щіткою.
7
Якщо вам необхідно приховати потертості на шкіряній куртці, які з'являються в процесі шкарпетки, змастіть їх безбарвним кремом для шкіри або використовуйте свіжу апельсинову кірку, зовнішньою стороною якої протріть потрібні ділянки шкіри.
8
Ні в якому разі не стирайте шкіряну куртку та інші вироби з шкіри, наслідки можуть бути самими жахливими. Шкіра загрубіє, зійде фарба і захисний крем, а забруднення можуть частково залишитися.
9
Гладьте шкіряні вироби тільки з виворітного боку і через марлю, складену в 3-4 шари при невеликій температурі.
10
Сушіть будь-яку шкіряну одяг тільки при кімнатній температурі і на плічках.
11
В якості профілактики забруднень і для продовження терміну служби шкіряних речей систематично протирайте їх теплим некип'яченим молоком.
12
Не зберігайте шкіру в повітронепроникних поліетиленових пакетах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WieqCkbZyRc