Як зменшити широкий ніс. Як зменшити свій ніс.

Гарною ідеальною зовнішністю природа нагородила лише небагатьох жінок, і невеликі косметичні дефекти і недоліки притаманні більшості представниць прекрасної статі. І, як показує практика, найчастіше жінки незадоволені своїм носом.
Інструкція
1
Візуально зменшити широкий ніс можна за допомогою звичайного макіяжу. Візьміть два кольори тонального крему для створення основи - один головний (під колір шкіри), інший - додатковий, на один-два тони темніше головного. Темний тон невеликий пензлем нанесіть на середину носа, а основною на його боки і крила, ретельно розмазуючи переходи між квітами, щоб не було помітних ліній переходу кольору. Такий макіяж візуально звузить широкий ніс і зробить його тонше.
2
Ще один спосіб за допомогою макіяжу зменшити широкий ніс - зробити акцент на очі (правда, цей спосіб підходить для вечірнього виходу). Кольори тіней повинні бути яскравими і насиченими, наводите чіткі стрілки і використовуйте накладні або нарощені вії і навіть блискітки. З таким макіяжем широкий ніс буде абсолютно непомітний.
3
Ще один спосіб приховати широкий ніс - зробити відповідну зачіску. Головним її акцентом повинен стати відкритий лоб, а ось чубчик, особливо рівна і повністю закриває лоб, для жінок з широким носом - табу, вона візуально збільшує і розширює риси обличчя. Якщо у вас довге волосся, то краще їх розпустити, щоб вони закривали вуха. У цьому випадку особа буде здаватися більш витягнутим, і ніс буде здаватися вже.
4
І, нарешті, самий радикальний, але єдино реальний спосіб зменшити ширину носа - метод пластичної хірургії - ринопластика. Для початку пройдіть консультацію у хірурга, щоб він міг визначити, чи підходить конкретно вам даний вид ринопластики. Потім вам необхідно здати всі аналізи і, якщо все в порядку - хірург призначає дату операції. Ринопластика не займає багато часу - пара годин поки триває сам процес і пара доби в стаціонарі для того, щоб лікар зміг постежити за пацієнтом. Набряки сходять вже через два тижні і на 18-20 день після ринопластики, ніс остаточно заживе.