Як урізноманітнити спілкування.

Навіть у самій міцній сім'ї рано чи пізно може виникнути така ситуація: подружжя починають набридати один одному. Справді: вони давно вивчені, як кажуть, «уздовж і впоперек», всі їхні звички, переваги і недоліки відомі. І щоденна сімейна рутина, одні й ті ж обов'язки. Все це сприяє тому, що спілкування між чоловіком і дружиною стає все більш холодним, формальним. А це загрожує неприємними наслідками: невдоволенням, взаємними докорами, сварками, в найбільш важких випадках - розпадом сім'ї. Як урізноманітнити спілкування?
Інструкція
1
Пам'ятайте мудру істину: «У жінці повинна бути якась загадка!» Чоловікові здається, що в вас не залишилося абсолютно ніяких таємниць, що ви нічим не можете здивувати його? Кардинально поміняйте свій образ! Зробіть абсолютно нову, незвичну, зачіску, перефарбуйте волосся, підберіть оригінальний макіяж, поновіть гардероб.
2
Чоловік теж повинен постаратися, щоб спілкування з дружиною не нагадувало відбування «повинності». Звичайно, бажання посидіти на зручному дивані перед телевізором після напруженої трудової тижня зрозуміло і природно. Але чи не краще вибратися на природу, або в гості до друзів? А може бути, відвідати театр або концерт? Адже ви там так давно не були, та й після культурного заходу можна обговорити побачене.
3
Якщо ви помічаєте, що в родині розмови зводяться до обговорення справ на роботі, кардинально міняйте тактику. Ви можете почитати або подивитися інформацію про те, що найбільше подобається чоловіка, наприклад, передачі про автомобілі, а за вечерею обговорити новинки на ринку авто.
4
Пам'ятайте правило: «Одноманітність вбиває!» Намагайтеся дивувати один одного хоч якимись, нехай самими дрібними, сюрпризами. Дружина «освоїла» оригінальне, смачне блюдо - хіба не привід для чоловіка, щоб щиро її похвалити? Або чоловік сам, з власної ініціативи, повісив над її «робочим куточком» світильник, щоб дружина не псувала зір при рукоділлі - ось вже привід для дружини прийти в гарний настрій.
5
Ні в якому разі не нехтуйте сексом! Рішуче відкиньте дурне і, на жаль, дуже поширене упередження, ніби «експериментувати» в цій області можуть тільки морально нестійкі, розпусні люди. Проявляйте фантазію, розкутість! Але, звичайно, всякі «експерименти» повинні проходити тільки за взаємною згодою. Якщо щось викликає збентеження, тим більше - рішуче неприйняття одного з партнерів, другому партнеру не слід на цьому наполягати.
6
Як не дивно, іноді може допомогти тимчасове «віддалення» подружжя. Адже коли вони постійно на очах один у одного, коли буквально «живуть» один одним, це неминуче рано чи пізно почне набридати. Хороший метод - знайти собі цікаве хобі, найкраще - у вигляді клубу за інтересами. Адже, зайнявшись своїм захопленням, спілкуючись з новими людьми, ви отримаєте масу позитивних емоцій.