Як створити кур'єрську службу. Як правильно організувати кур'єрську службу.

Послуги з швидкої і якісної доставки будь-яких вантажів і товарів затребувані як приватними особами, так і компаніями. При цьому далеко не кожне підприємство може дозволити собі утримувати повноцінне кур'єрське підрозділ. Створення кур'єрської компанії не вимагає великих витрат, але при цьому може приносити стабільний прибуток в довгостроковому періоді
Вам знадобиться
  • - офіс;
  • - персонал;
  • - інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Зареєструвавши власну компанію, підберіть відповідний офіс. Якщо ви не плануєте приймати клієнтів особисто, його розташування не важливо. Головне - наявність інтернету і телефонних ліній.
2
Закупіть необхідні матеріали та обладнання: комп'ютери, телефони, канцтовари. Прийміть рішення, чи доцільно купувати власний транспорт. Якщо дозволяє бюджет, ви можете купити кілька автомобілів і нанести на них фірмову символіку, створюючи тим самим додаткову рекламу вашої компанії.
3
Найміть персонал. У штат повинні входити співробітники офісу, які будуть приймати замовлення. Постарайтеся знайти таких фахівців, які поєднували б цю посаду з функцією логіста. Швидка обробка заявки і складання маршрутів для кур'єрів однією особою значно полегшить роботу і скоротить витрати. Основна частина штату - ваші кур'єри і експедитори, кількість яких залежить лише від ваших можливостей і напрацювань. Оптимально прийняти на роботу як співробітників з транспортом, так і кур'єрів без нього, наприклад, з числа студентів.
4
Ретельно продумайте способи просування вашої кур'єрської служби. Надрукуйте велику кількість буклетів або листівок, зробіть адресну розсилку по комерційним підприємствам. Якщо ви плануєте охопити сегмент замовлень від приватних осіб, розмістіть рекламу в періодичних виданнях розважального характеру.
5
Створіть сайт вашої кур'єрської служби, який буде підтримувати функцію розміщення замовлень. Якщо ви обмежені в коштах на початковому етапі, хороший інтернет сайт зможе замінити вам офіс. Віртуальна кур'єрська служба здатна не менш якісно обробляти і виконувати замовлення.
Зверніть увагу
Приділіть особливу увагу схоронності вантажів. Навіть незначний збиток здатний зіпсувати репутацію вашої служби.
Корисна порада
Замовте впізнавану уніформу для кур'єрів з фірмовою символікою. Цей елемент не буде коштувати дорого, але дозволить сформувати правильний імідж вашої служби.