Як намалювати красиві рамки.

Декоративна рамка - важлива деталь оформлення зображення. Звичайно, завжди можна скачати готовий шаблон і вставити в нього фотографію. Втім, не так вже й складно створити власну рамку, використовуючи інструменти програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте картинку, для якої треба створити рамку, в Photoshop, відкривши діалогове вікно сполучення клавіш Ctrl + O або командою Open з меню File.
2
Створіть новий шар, на якому буде розташовуватися рамка. Це можна зробити гарячими клавішами Ctrl + Shift + N або опцією Layer з групи New меню Layer. За замовчуванням щойно створений шар буде активний.
3
Оберіть інструмент, яким будете малювати рамку. Для цього клацніть по інструменту Brush Tool в палітрі інструментів. Відкрийте палітру з настройками цього інструменту опцією Brushes з меню Window. У вікні, клацніть по вкладці Brush Tip Shape і виберіть кисть у вигляді листочка, зірочки або будь-який інший фігури, яка підходить до вашого зображенню.
4
Налаштуйте динаміку кисті. Для цього клікніть по вкладці Scattering і виставите для параметра Scatter значення близько ста відсотків. Якщо в чекбоксі Both Axes стоїть галочка, заберіть її. У вікні, яке знаходиться в нижній частині палітри, ви можете подивитися, як змінюється слід від настроюваної кисті. Вам потрібно одержати не дуже широку смугу, що складається з окремих відбитків.
5
Було б непогано, якби відбитки кисті, складові рамку, злегка відрізнялися за кольором. Для того щоб це зробити, клікніть по вкладці Color Dynamics і виставите значення параметра Hue Jitter відсотків на п'ятнадцять.
6
Оберіть колір переднього плану, в який будуть пофарбовані деталі рамки. Для цього клацніть по верхньому з кольорових прямокутників в палітрі інструментів і виберіть відповідний колір з відкрилася палітри.
7
Затиснувши ліву кнопку миші, намалюйте рамку по краях фотографії. За допомогою такої рамки ви можете прикрити зайві деталі на зображенні.
8
Застосуйте елементи стилю до шару з рамкою. Для цього викличте контекстне меню клацанням правої кнопки миші по шару і виберіть у ньому пункт Blending Options. У вікні, поставте галочки в чекбоксах Drop Shadow, Inner Glow і Outer Glow. Якщо потрібно, клацніть по вкладках Inner Glow і Outer Glow і налаштуйте в них колір світіння.
9
Склейте шари командою Flatten Image з меню Layer і збережіть готову картинку командою Save As або Save for Web з меню File.