Як посмажити яйце в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Більшість любителів смажених яєць напевно хоч раз замислювалися про те, як же утомливо отскребать яєчню від сковороди і змивати з посуду жир і масло. Невже не можна посмажити яйця в мікрохвильовці? Адже на це піде менше часу, зусиль і нервів.
Вам знадобиться
    • середнього розміру чашка
    • вилка або віночок,
    • 2-3 яйця,
    • приправи і спеції.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну миску або піалу, яку можна використовувати в мікрохвильовці. Вона не повинна бути дуже маленькою і занадто великий. Яйця перед обсмажуванням ретельно промийте в теплій проточній воді.
2
В приготовлену посуд розбийте 2-3 яйця. У масу, додайте дрібку солі, улюблені приправи і спеції. Все це ретельно перемішайте виделкою або спеціальним віночком.
3
Не завжди вдається підібрати підходящий час для приготування яйця в мікрохвильовці з першого разу. Тому кілька невдалих проб не повинні вас засмутити. Краще почати обжарку яйця в мікрохвильовці з 1 хвилини, оцінюючи при цьому результат. Важливо не перестаратися, інакше приготовлені яйця вийдуть «гумовими».
4
Досвідчені любителі обсмажених в мікрохвильовці яєць стверджують, що ідеальна комбінація для їх приготування дуже навіть проста. Спочатку ввімкніть мікрохвильовку з розташованими в ній яйцями на 30 секунд. Потім вміст миски перемішайте виделкою і включіть пристрій ще на півхвилини. В результаті таких дій яйця прожаряться рівномірно, а саме блюдо вийде більш пишним і приємним на смак.
5
Смажені в мікрохвильовці яйця можна подати на стіл в якості самостійного блюда, прикрасивши зеленню і овочами. А якщо покласти їх на грінку, додати скибочку сиру і шматочок шинки, вийде справжній бутерброд для сніданку.
6
Щоб посмажити яйце в мікрохвильовці, буде потрібно всього 3 хвилини. Тому такий спосіб приготування яєць є ідеальним варіантом сніданку для ділових людей, які заощаджують кожну хвилину свого дорогоцінного часу, а також для лежебок, що віддають перевагу замість приготування повноцінного сніданку повалятися зайві 10-15 хвилин в теплому ліжку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RsZEh56bx_A