Як залучити удачу й успіх.

Удачливому людині завжди щастить. Стати улюбленцем Фортуни може будь, головне слідувати принципам, які вона встановлює. Так ви станете людиною, привабливим не тільки для удачі, а також для багатства, любові і довголіття.
Інструкція
1
Перш за все необхідно змінити власну свідомість. Мислите і говорите позитивно, так ви перетворите свій внутрішній світ. А слідом за змінами внутрішніми відбудуться і зовнішні. Це буде пов'язано з тим, що, ставши позитивною людиною, ви почнете ззовні притягувати потрібні події, станете привабливим для удачі та успіху.
2
Позитивне мислення все більше і більше освоюється населенням нашої планети. Але, природно, залишається ще маса людей, які або не можуть переламати себе всередині і почати просування в сторону позитиву, або вважають все це дурістю і вигадкою. Якщо ж ви розумієте, що готові змінити себе, але свідомість ніяк не хоче змінюватися в кращу сторону, і кожна невдача відкидає вас все далі назад, зводячи нанівець всі пророблені зусилля, то не прагнете відразу все в своєму житті поміняти, а просувайтеся маленькими кроками .
3
Почніть з використання афірмації, тобто позитивних тверджень. Психологи вже кілька десятків років використовують їх у своїй роботі. Позитивні твердження повинні повністю відповідати з тим, що ви хочете залучити в своє життя. Приманити удачу можна фразами: «Удача завжди зі мною», «Фортуна благоволить всім моїм починанням», «Кожен мій день вдалий», «Успіх супроводжує всім моїм справах» і т.п. Використовуйте афірмації кожен день, кількість повторень регулюйте самі, але воно не повинно бути менше 3.
4
Вся надходить до вас інформація також повинна бути позитивна. Перший час ви, швидше за все, за звичкою будете включати новини, слухати плітки колег на роботі. Але намагайтеся поступово відсіювати весь негатив зі свого життя. Таким чином в один прекрасний день, ви помітите, що люди, раніше виливають на вас всі свої проблеми, просто перестали це робити, так як ви тепер для них нецікаві. Але не варто лякатися, що ви залишилися наодинці з самим собою. Досить швидко вакантні місця у вашому оточенні займуть люди, наповнені позитивною енергією і готові вам її дарувати. Тоді ви відчуєте, що удача й успіх завжди поруч з вами.
Кожна людина мріє бути успішним і багатим. Думка матеріальна, потрібно тільки щиро вірити в те, що все складеться саме так, як ви хочете. Крім того, існують способи, що допомагають привернути матеріальне благополуччя. Ними користувалися люди з незапам'ятних часів, вони затребувані і в сучасному світі. Виберіть той спосіб, який сподобається вам більше за інших, і точно дотримуйтесь інструкцій.
Інструкція
1
Купіть білу і зелену свічки. Увечері поставте їх на стіл, на відстані 20см один від одного. Уявіть, що біла свічка - це ви, а зелена - гроші і успіх. Запаліть обидві свічки від одного сірника. Спочатку білу, потім зелену. Дивіться, як вони горять, і думайте про ваше бажання. Через кілька хвилин задуйте їх і заховайте їх. Повторюйте дію щодня протягом 10 днів. Кожен день наближайте свічки один до одного на 2см. Коли вони з'єднаються, обв'яжіть їх золотою стрічкою і зберігайте як талісман.
2
Обмотайте паперову купюру або мідну монету зеленої пряжею, щоб у вас вийшов клубок середнього розміру. Капніть на нього 3 краплі бергамотового або евкаліптової олії і підвісьте над вхідними дверима вашої квартири. Щотижня по середах освіжайте його ефірним маслом.
3
Вам знадобиться біла мушля, точніше, одна її стулка. Помістіть в неї металеву монету. Капніть на монету 3 краплі олії сандалу, базиліка або бергамота. Запаліть зелену свічку. Нахиліть її над черепашкою. Віск повинен заповнити порожнину. Коли він затвердіє, приберіть черепашку в місце, пов'язане з фінансами. Це може бути гаманець, сейф, ящик столу і т.д. Дбайливо зберігаєте цей талісман, він приверне удачу і великі гроші .
4
Візьміть магніт. Вам потрібно виготовити магнітний порошок. Для цього за допомогою напилка зітріть шматочок металу. Зберіть порошок в маленький мішечок і зберігайте як талісман.
5
Зберіть всі металеві монети, які мають ходіння в країні. Покладіть їх на дно квіткового горщика і засипте землею. Посадіть в цьому горщику нігтики, герань або кактус. З ростом квітки буде примножуватися ваш добробут.
6
Знайдіть на березі моря п'ять невеликих плоских камінців. Покрийте їх золотою фарбою. Складіть в мішечок, зшитий із зеленої тканини. Талісман принесе вам успіх і процвітання.
7
Візьміть аркуш паперу. Виріжте з нього квадрат зі стороною сім сантиметрів. Напишіть червоним олівцем ту суму грошей, яку ви б хотіли отримати найближчим часом. Покладіть квадрат на стіл і помістіть на нього зелену свічку. Запаліть її на 5 хвилин і уявіть, що бажана сума лежить на вашому столі. Повторюйте це кожен день, поки не отримаєте гроші .
8
Помістіть паперову купюру непарного гідності в червоний конверт і запечатайте його. Якщо конверта немає під рукою, можна загорнути гроші в червоний папір. Поставте на папір зелену свічку і запалюйте її на 5 хвилин щодня протягом тижня.
Корисна порада
Покладіть на дно холодильника червоний мішечок, в якому лежать три китайські монеткі.По вечорами гроші не можна займати і счітать.Деньгі потрібно брати лівою рукою, а віддавати - правою. Ніколи не давайте в борг по вторнікам.Чтоби в будинку була повна чаша, віник завжди зберігайте мітелкою вгору.