Як застосовувати шаблони для фотошопа.

Шаблони для Photoshop являють собою файли формату psd або png, що складаються з одного або більше шарів з прозорою областю. Підставивши в цю область будь-яке зображення, ви можете швидко отримати мальовничий колаж.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - шаблон;
  • - зображення для вставки в шаблон.
Інструкція
1
Відкрийте шаблон в графічному редакторі. Якщо вам попався шаблон у форматі psd, двічі клацніть по іконці цього файлу. Файли psd за замовчуванням асоціюються з Photoshop, тому шаблон відкриється саме в цій програмі.
2
Деякі файли шаблонів зберігаються з прихованими шарами. Інакше кажучи, відкривши файл, ви бачите тільки білий або прозорий фон. Це можна поправити, включивши відображення шарів. Щоб це зробити, клацніть по піктограмі у вигляді ока зліва від кожного шару в палітрі шарів.
3
Завантажте в Photoshop картинку, яку збираєтеся підставляти в шаблон. Можете перетягнути файл з картинкою у вікно редактора за допомогою мишки, можете викликати діалогове вікно для відкриття файлу комбінацією клавіш Ctrl + O.
4
Вставте своє зображення в шаблон. Для цього виділіть всю картинку клавішами Ctrl + A і скопіюйте її в буфер обміну комбінацією Ctrl + C. Клацніть мишкою по вікну з відкритим шаблоном і вставте в нього скопійоване зображення гарячими клавішами Ctrl + V.
5
Може виявитися, що ваше зображення набагато менше шаблону. У цьому випадку краще зменшити шари шаблону, ніж збільшувати вставлену фотографію, яка при масштабування помітно втратить у якості. Щоб зменшити шари шаблону, не чіпаючи фотографії, затисніть клавішу Ctrl і по черзі клацніть мишкою по всім верствам шаблону. Таким чином вам вдалося виділити ці шари.
6
Для зміни розміру виділених шарів застосуєте команду Scale з групи Transform меню Edit. Під головним меню з'явиться панель з налаштуваннями трансформації. Клацніть по кнопці Maintain aspect ratio, яка знаходиться між полями зі значеннями ширини і висоти. Це дозволить вам пропорційно зменшити шаблон. Введіть нове значення в поле ширини або висоти. При цьому друге значення тут же зміниться. Двічі натисніть клавішу Enter.
7
Клацніть по шару з фотографією, яку вставляєте в шаблон. Якщо потрібно, перемістіть шар з фотографією нижче або вище в палітрі шарів. Якщо фотографія закриває якісь деталі шаблону, які повинні бути видні в підсумковій картинці, перекладіть фотографію вниз. Для цього достатньо перемістити шар за допомогою мишки.
8
Виберіть інструмент Move Tool і з його допомогою посуньте вставлене зображення так, щоб воно природно виглядало в шаблоні. Якщо потрібно, подкорректируйте нахил картинки командою Rotate з тієї ж групи Transform.
9
Злийте шари командою Flatten Image з меню Layer і збережіть отримане зображення у форматі jpg командою Save As з меню File.